Ramka IFrame Ramka IFrame
Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

 

Ceny ziemi w PLN za hektar na przestrzeni lat 2011 - 2015

Przydatne linki 

  

 

minrolarimrarr

 

 Katalog nieruchomości inwestycyjnych 

 

 
 
 
 
 Konkurs
 
 

 

Najpopularniejsze tagi

 

Oferta nieruchomości

Najnowsze - Inwestycyjne

OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Orneta, obręb Wojciechowo, dz. 22/10

Cena:

37 000.00 zł
Powierzchnia (w ha): 1.7490 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: brak

Nieruchomość jest porośnięta starymi trawami i chwastami oraz samosiewami drzew i zakrzaczeń. Na powierzchni 1,4220 ha występuje użytek Lz porośnięty trawami, zakrzaczeniami oraz drzewami z przewagą gatunku lipa, klon i grab. Na terenie działki występują resztki fundamentów.
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Kiwity, obręb Maków, dz. 18/34

Cena:

7 000.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.0500 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: brak

Nieruchomość jest porośnięta starymi trawami i chwastami. Działka sąsiaduje z zabudową wsi (w odległości ok. 200m), drogą dojazdową, terenami niezabudowanymi i rzeką Symsarną, a w odległości około 1-1,5 km znajduje się jezioro Symsar i jezioro Blanki.
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Kiwity, obręb Maków, dz. 18/35

Cena:

7 000.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.0500 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: brak

Nieruchomość jest porośnięta starymi trawami i chwastami. Działka sąsiaduje z zabudową wsi (w odległości ok. 200m), drogą dojazdową, terenami niezabudowanymi i rzeką Symsarną, a w odległości około 1-1,5 km znajduje się jezioro Symsar i jezioro Blanki.
więcej>>


 Najnowsze - Rolne

OT Wrocław woj. DOLNOŚLĄSKIE gmina Strzelin obręb Gębczyce pow. 0,6900ha.

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 0.6900 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Dzierżawa - rolna - czynsz wywoławczy w przypadku: przetargu ustnego 5,0000 dt, przetargu ofert pisemnych 5,0000 dt - 188/4 AM 1
więcej>>


OT Wrocław woj. DOLNOŚLĄSKIE gmina Strzelin obręb Gębczyce pow. 0,9800ha.

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 0.9800 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Dzierżawa - rolna - czynsz wywoławczy w przypadku: przetargu ustnego 7,5000 dt, przetargu ofert pisemnych 7,5000 dt - 241/3 AM 1,242/3 AM 1,243 AM 1
więcej>>


OT Wrocław woj. DOLNOŚLĄSKIE gmina Wiązów obręb Wawrzęcice pow. 3,1284ha.

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 3.1284 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Dzierżawa - rolna - czynsz wywoławczy w przypadku: przetargu ustnego 31,0000 dt, przetargu ofert pisemnych 31,0000 dt - 105/1 AM 2
więcej>>


Najnowsze wiadomości

XVIII edycja Agro Show w Bednarach

W dniach 23–26 września br. w Bednarach koło Poznania już po raz XVIII odbyła się Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2016 – największa impreza plenerowa tego typu w Europie. Na powierzchni 120 ha swoje stoiska przygotowało ok. 830 wystawców, w tym prawie 100 z zagranicy (z 20 krajów), a wystawę odwiedziło ok. 150 tysięcy rolników.

Komputer dla szkoły we wsi Tuszkowy

23 września 2016 r. Oddział Terenowy Agencji Nieruchomości Rolnych w Gdańsku przekazał Szkole Podstawowej we wsi Tuszkowy (gmina Lipusz) nowy komputer. W uroczystym wręczeniu uczestniczyli m.in. Dyrektor Oddziału Terenowego ANR w Gdańsku Adam Sasiuk oraz Wicewojewoda Pomorski Mariusz Łuczyk.

Wizyta Ambasadora Kazachstanu w ANR

W dniu 16 września br. dr Waldemar Humięcki, Prezes Agencji Nieruchomości Rolnych przyjął Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocnego Republiki Kazachstanu w Polsce Ałtaja Abibułłajewa. Spotkanie to jest efektem wizyty Prezydenta Republiki Kazachstanu Nursułtana Nazarbajewa w Polsce, podczas której nawiązano współpracę m.in. w dziedzinie rolnictwa.

Trzy medale dla Polski

W dniach 10-11 września br. w zabytkowym ośrodku Stada Ogierów w Mezohegyes na Węgrzech odbyły się Mistrzostwa Świata Młodych Koni w Powożeniu pod egidą Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej (FEI). Polska zdobyła trzy medale – dwa srebrne i jeden brązowy.

Dożynki Prezydenckie w Spale

W dniach 10-11 września 2016 r. w Spale odbyły się Dożynki Prezydenckie. Uczestniczyli w nich tradycyjnie rolnicy z całej Polski, przyjmując zaproszenie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy do udziału w corocznej imprezie.

Obradowała Rada Społeczna

W dniu 9 września 2016 roku w siedzibie Agencji Nieruchomości Rolnych pod przewodnictwem Prezesa dr. Waldemara Humięckiego obradowała Rada Społeczna afiliowana przy Biurze Prezesa. Głównym tematem posiedzenia było podsumowanie kilku miesięcy obowiązywania nowej ustawy o zagospodarowaniu gruntów rolnych z Zasobu Skarbu Państwa.

XVII edycja Tarpaniady

W ostatni weekend sierpnia br., na terenie Stada Ogierów Sieraków należącego do Przedsiębiorstwa Hodowlanego „Gałopol", odbyła się XVII edycja Krajowej Wystawy Koników Polskich TARPANIADA. Jest to największa impreza w Polsce mająca na celu promocję i porównanie koni tej rasy.

Zawody jeździeckie w Walewicach

W dniach 10-11 września br. na walewickim hipodromie odbyły się Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody o Puchar i Nagrodę Prezesa Agencji Nieruchomości Rolnych. Zawody jeździeckie towarzyszyły Obchodom 77-rocznicy Walk nad Bzurą. Organizatorem obu imprez była Stadnina Koni Walewice i Klub Jeździecki Gabon Walewice.

ANR na Targach Agro Pomerania

Kilka tysięcy osób odwiedziło stoisko Oddziału Terenowego ANR w Szczecinie w czasie Targów Rolnych Agro Pomerania w Barzkowicach, które odbyły się w dniach 9–11 września br.

Komputery dla uczniów gimnazjum

W dniu 11 września br. Oddział Terenowy ANR w Gdańsku wraz z Biurem Prezesa przekazał trzy komputery dla uczniów Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich. W ten sposób Agencja wsparła projekt edukacyjny pt. „Zaprogramuj się na przyszłość".

 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker