Ramka IFrame Ramka IFrame
Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

 

Ceny ziemi w PLN za hektar na przestrzeni lat 2011 - 2015

Przydatne linki 

  

 

minrolarimrarr

 

 Katalog nieruchomości inwestycyjnych 

 

 
 
 
 
 Konkurs
 
 

 

Najpopularniejsze tagi

 

Oferta nieruchomości

Najnowsze - Inwestycyjne

ODDZIAŁ TERENOWY WE WROCŁAWIU, dolnośląskie, lubiński, Rudna, Radoszyce, 0,0900 ha

Cena:

15 610.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.09 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2016-09-13

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo dolnośląskie, powiat lubiński, gmina Rudna, obręb Radoszyce, nr działki: 310/2 o pow. ewid. 0,0900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0900 w tym w użytkach rolnych (0,0900 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1U/00061040/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
więcej>>


ODDZIAŁ TERENOWY WE WROCŁAWIU, dolnośląskie, lubiński, Rudna, Górzyn, 0,2200 ha

Cena:

45 855.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.22 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2016-09-13

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo dolnośląskie, powiat lubiński, gmina Rudna, obręb Górzyn, nr działki: 120/2 o pow. ewid. 0,2200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2200 w tym w użytkach rolnych (0,2200 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1U/00058455/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
więcej>>


ODDZIAŁ TERENOWY WE WROCŁAWIU, dolnośląskie, lubiński, Rudna, Chobienia, 0,1708 ha

Cena:

53 420.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.1708 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2016-09-13

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo dolnośląskie, powiat lubiński, gmina Rudna, obręb Chobienia, nr działki: 270/6 o pow. ewid. 0,1708. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1708 w tym w użytkach rolnych (0,1708 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1U/00038006/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
więcej>>


 Najnowsze - Rolne

OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Lelkowo, obręb Wyszkowo, dz. 11/32

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 22.1248 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

ANR OT w Olsztynie, w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania gminy działka położona w strefie rolniczo-gospodarczej (SRG).
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Lelkowo, obręb Wyszkowo, dz. 11/31

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 18.0884 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

ANR OT w Olsztynie, w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania gminy działka położona w strefie rolniczo-gospodarczej (SRG).
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Lelkowo, obręb Wyszkowo, dz. 11/30

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 20.8284 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

ANR OT w Olsztynie, w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania gminy działka położona w strefie rolniczo-gospodarczej (SRG).
więcej>>


Najnowsze wiadomości

Ośrodek szkoleniowy na gruntach ANR

24 sierpnia 2016 r. nastąpiło uroczyste otwarcie Ośrodka Szkoleniowo-Biurowego Krajowej Rady Izb Rolniczych w Parzniewie, gm. Brwinów, wybudowanego na gruntach nieodpłatnie przekazanych przez Oddział Terenowy ANR w Warszawie.

Poznańska Hodowla Roślin laureatem konkursu

Laureatem XIV edycji Krajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne w kategorii zakładów rolnych została Poznańska Hodowla Roślin Sp. z o.o. Honorowy patronat na konkursem objął Andrzej Duda, Prezydent RP.

Pride of Poland & Summer Sale w liczbach

Wynik finansowy Pride of Poland & Summer Sale 2016 to najlepszy rezultat wg średniego przychodu z konia w odniesieniu do wszystkich aukcji Summer Sale po 2003 roku oraz 6 wynik w historii Pride of Poland w tym samym okresie. Zgodnie z zapowiedzią nie było wyprzedaży koni za wszelką cenę a sądząc po wynikach Summer Sale, która odbyła się dzień po Pride of Poland, nie można także mówić o utracie zaufania kupców do organizatora.

Podsumowanie aukcji i pokazów w Janowie Podlaskim

Zakończył się 38 Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi oraz 47 Aukcja Pride of Poland, a także uzupełniająca licytacja Summer Sale.

Święto konia arabskiego w Janowie Podlaskim

W Janowie Podlaskim odbywa się od piątku XXXVIII Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi. Jest to ważny punkt corocznego Święta Konia Arabskiego. Jego najważniejszym akcentem będzie jednak rozpoczynająca się o godzinie 17-ej prestiżowa aukcja Pride of Poland. Tradycja aukcji w Janowie Podlaskim sięga 1970 roku.

Podwójne srebro dla polskich jeźdźców

W pierwszy weekend sierpnia br. w austriackim Piber odbyły się Mistrzostwa Świata w Powożeniu Zaprzęgami Jednokonnymi. Polacy zdobyli dwa srebrne medale: drużynowo i indywidualnie – Weronika Kwiatek. To wydarzenie, które zdarzyło się w polskim sporcie jeździeckim po raz pierwszy w historii.

Charytatywna licytacja „Wieża Mocy"

Aukcja koni arabskich Pride of Poland to nie tylko święto miłośników koni, ale po raz pierwszy licytacja mająca charakter dobroczynny. Wszystko za sprawą odbywającej się właśnie na portalu charytatywni.allegro.pl aukcji tytułu honorowego opiekuna słynnej klaczy „Wieża Mocy", pochodzącej ze stadniny w Michałowie. Uzyskana w licytacji kwota pomoże małej Julce, podopiecznej fundacji Siepomaga w powrocie do zdrowia. Na ten sam cel licytowane są też portrety pięciu innych koni arabskich, które biorą udział w aukcji Pride of Poland 2016 wraz z autografami twórczyń fotogramów: Ewy Imielskiej-Hebdy i Marty Baranowskiej.

Konie z Sierakowa na Eurocheval

Stado Ogierów Sieraków kolejny raz zostało zaproszone do udziału w Euro-kadrylu państwowych stadnin koni zrzeszonych w europejskiej organizacji ESSA (European State Studs Association) odbywających się na Eurocheval 2016 w Offenburgu (Badenia-Wirtembergia).

55 mln złotych do kasy państwa

W piątek 29 lipca br. Agencja Nieruchomości Rolnych przekazała do państwowej kasy 55 mln zł.

Udany konkurs w Książu

W dniach 23-24 lipca br. na terenach wałbrzyskiego Książa oraz pobliskich Świebodzic odbył się IV Międzynarodowy Konkurs Tradycyjnego Powożenia im. Księżnej Daisy von Pless. Jednym z głównych sponsorów i partnerów imprezy była Agencja Nieruchomości Rolnych, którą reprezentowała Hanna Myjak, Wiceprezes.

 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker