Ramka IFrame Ramka IFrame
Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

 

Ceny ziemi w PLN za hektar na przestrzeni lat 2011 - 2015

Przydatne linki 

  

 

minrolarimrarr

 

 Katalog nieruchomości inwestycyjnych 

 

 
 
 
 
 Konkurs
 
 

 

Najpopularniejsze tagi

 

Oferta nieruchomości

Najnowsze - Inwestycyjne

OT Wrocław woj. DOLNOŚLĄSKIE gmina Przemków obręb Wilkocin pow. 0,1300ha.

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 0.1300 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: brak

Dzierżawa - nie rolna - czynsz wywoławczy w przypadku: przetargu ustnego 0,5500 dt, przetargu ofert pisemnych 0,5600 dt - 70/2 AM 1
więcej>>


OT Rzeszów - woj. małopolskie, pow.brzeski, gm. Gnojnik , obr.Uszew o pow. 0.52 ha.

Cena:

59 200.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.52 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2016-10-11

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż nieruchomości nierolnej niezabudowanej - przetarg 11.10.2016 godz.9:00 Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku.
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Barciany, obręb Gęsiki, dz. 54

Cena:

32 000.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.3200 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2016-10-17

Nieruchomość gruntowa, położona przy drogach gminnych we wsi Gęsiki. Kształt działki foremny, rzeźba terenu lekko skonfigurowana. Sąsiedztwo stanowi zabudowa siedliskowa. Nieruchomość nie jest wyposażona w urządzenia infrastruktury technicznej. Przez teren działki przebiega podziemna sieć wodociągowa i kanalizacyjna oraz linia napowietrzna niskiego napięcia wraz z posadowionymi słupami. Możliwość podłączenia do sieci należy uzgodnić z dysponentami sieci. Obiekty administracyjne, handlowe i użyteczności publicznej znajdują się w Barcianach ok. 3 km.
więcej>>


 Najnowsze - Rolne

OT Wrocław woj. DOLNOŚLĄSKIE gmina Wleń obręb Bystrzyca pow. 0,1400ha.

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 0.1400 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Dzierżawa - gruntowa - czynsz wywoławczy w przypadku: przetargu ustnego , przetargu ofert pisemnych - 117/6 AM 2
więcej>>


OT Wrocław woj. DOLNOŚLĄSKIE gmina Kobierzyce obręb Dobkowice pow. 0,6800ha.

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 0.6800 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Dzierżawa - rolna - czynsz wywoławczy w przypadku: przetargu ustnego 7,0000 dt, przetargu ofert pisemnych 7,5000 dt - 90/1 AM 1
więcej>>


OT Wrocław woj. DOLNOŚLĄSKIE gmina Góra obręb Ligota pow. 3,4800ha.

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 3.4800 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Dzierżawa - rolna - czynsz wywoławczy w przypadku: przetargu ustnego 3,7900 dt, przetargu ofert pisemnych 3,8300 dt - 699/1 AM 2,700 AM 2
więcej>>


Najnowsze wiadomości

Wizyta Ambasadora Kazachstanu w ANR

W dniu 16 września br. dr Waldemar Humięcki, Prezes Agencji Nieruchomości Rolnych przyjął Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocnego Republiki Kazachstanu w Polsce Ałtaja Abibułłajewa. Spotkanie to jest efektem wizyty Prezydenta Republiki Kazachstanu Nursułtana Nazarbajewa w Polsce, podczas której nawiązano współpracę m.in. w dziedzinie rolnictwa.

Trzy medale dla Polski

W dniach 10-11 września br. w zabytkowym ośrodku Stada Ogierów w Mezohegyes na Węgrzech odbyły się Mistrzostwa Świata Młodych Koni w Powożeniu pod egidą Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej (FEI). Polska zdobyła trzy medale – dwa srebrne i jeden brązowy.

Dożynki Prezydenckie w Spale

W dniach 10-11 września 2016 r. w Spale odbyły się Dożynki Prezydenckie. Uczestniczyli w nich tradycyjnie rolnicy z całej Polski, przyjmując zaproszenie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy do udziału w corocznej imprezie.

Obradowała Rada Społeczna

W dniu 9 września 2016 roku w siedzibie Agencji Nieruchomości Rolnych pod przewodnictwem Prezesa dr. Waldemara Humięckiego obradowała Rada Społeczna afiliowana przy Biurze Prezesa. Głównym tematem posiedzenia było podsumowanie kilku miesięcy obowiązywania nowej ustawy o zagospodarowaniu gruntów rolnych z Zasobu Skarbu Państwa.

XVII edycja Tarpaniady

W ostatni weekend sierpnia br., na terenie Stada Ogierów Sieraków należącego do Przedsiębiorstwa Hodowlanego „Gałopol", odbyła się XVII edycja Krajowej Wystawy Koników Polskich TARPANIADA. Jest to największa impreza w Polsce mająca na celu promocję i porównanie koni tej rasy.

Zawody jeździeckie w Walewicach

W dniach 10-11 września br. na walewickim hipodromie odbyły się Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody o Puchar i Nagrodę Prezesa Agencji Nieruchomości Rolnych. Zawody jeździeckie towarzyszyły Obchodom 77-rocznicy Walk nad Bzurą. Organizatorem obu imprez była Stadnina Koni Walewice i Klub Jeździecki Gabon Walewice.

ANR na Targach Agro Pomerania

Kilka tysięcy osób odwiedziło stoisko Oddziału Terenowego ANR w Szczecinie w czasie Targów Rolnych Agro Pomerania w Barzkowicach, które odbyły się w dniach 9–11 września br.

Komputery dla uczniów gimnazjum

W dniu 11 września br. Oddział Terenowy ANR w Gdańsku wraz z Biurem Prezesa przekazał trzy komputery dla uczniów Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich. W ten sposób Agencja wsparła projekt edukacyjny pt. „Zaprogramuj się na przyszłość".

Andrzej Sutkowski wiceprezesem ANR

W środę 7 września 2016 r. Andrzej Sutkowski został powołany na funkcję Wiceprezesa Agencji Nieruchomości Rolnych.

Dożynki w Częstochowie

W dniach 3-4 września br. w Częstochowie odbyła się już po raz XXV Krajowa Wystawa Rolnicza towarzysząca tradycyjnym Dożynkom Jasnogórskim. Honorowym gościem rolników podczas Dożynek Jasnogórskich był Prezydent RP Andrzej Duda. W Dożynkach uczestniczyli Krzysztof Jurgiel, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi i Prezes Agencji Nieruchomości Rolnych dr Waldemar Humięcki.

 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker