Ramka IFrame Ramka IFrame
Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

 

Ceny ziemi w PLN za hektar na przestrzeni lat 2010 - 2014

Przydatne linki 

  

 

minrolarimrarr

 

 Katalog nieruchomości inwestycyjnych 

 

 
 
 
 
 Konkurs
 
 

 

Najpopularniejsze tagi

 

Oferta nieruchomości

Najnowsze - Inwestycyjne

ODDZIAŁ TERENOWY WE WROCŁAWIU, dolnośląskie, m. Wrocław, M. Wrocław, Wojszyce, 1,9337 ha

Price:

9 688 000.00 zł
Area (ha): 1.9337 ha
Type of land: nierolna
Tender date: unknown

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo dolnośląskie, powiat m. Wrocław, gmina M. Wrocław, obręb Wojszyce, nr działek: 4/4 o pow. ewid. 1,5214, 4/5 o pow. ewid. 0,4123. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1,9337 w tym w użytkach rolnych (1,9337 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księgach wieczystych nr 253953, 253953. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
more>>


ODDZIAŁ TERENOWY WE WROCŁAWIU, dolnośląskie, m. Wrocław, M. Wrocław, Wojszyce, 0,4142 ha

Price:

2 186 500.00 zł
Area (ha): 0.4142 ha
Type of land: nierolna
Tender date: unknown

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo dolnośląskie, powiat m. Wrocław, gmina M. Wrocław, obręb Wojszyce, nr działek: 4/9 o pow. ewid. 0,3703, 4/10 o pow. ewid. 0,0439. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,4142 w tym w użytkach rolnych (0,4142 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księgach wieczystych nr 253953, 253953. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
more>>


ODDZIAŁ TERENOWY WE WROCŁAWIU, dolnośląskie, wrocławski, Kobierzyce, Bielany Wrocławskie, 3,4200 ha

Price:

9 901 500.00 zł
Area (ha): 3.42 ha
Type of land: nierolna
Tender date: unknown

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo dolnośląskie, powiat wrocławski, gmina Kobierzyce, obręb Bielany Wrocławskie, nr działki: 283/28 o pow. ewid. 3,4200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 3,4200 w tym w użytkach rolnych (3,4200 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 99191. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
more>>


 Najnowsze - Rolne

OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Szczytno, obręb Płozy, działka nr 476/1

Price:

32 400.00 zł
Area (ha): 1.6602 ha
Type of land: rolna
Tender date: unknown

Dla powyższej działki jest brak miejscowego planu, studium przeznacza na cele rolne. Nieruchomość położona jest na kolonii wsi Płozy. W otoczeniu terenów rolnych i leśnych. Działka jest porośnięta olchą z domieszką brzozy i sosny i jest Lz€“ zadrzewieniem o pow. 0,8340 ha, pozostała część to łąka z tendencją do podmakania. Nieruchomość nie posiada dostępu do drogi publicznej.
more>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Szczytno, obręb Płozy, działka nr 479/1

Price:

27 800.00 zł
Area (ha): 1.4712 ha
Type of land: rolna
Tender date: unknown

Dla powyższej działki jest brak miejscowego planu, studium przeznacza na cele rolne. Nieruchomość położona jest na kolonii wsi Płozy. W otoczeniu terenów rolnych i leśnych. Na działce występuje łąka z tendencją do podmakania lz €“ zadrzewienie o pow. 0,9149 ha z drzewostanem drzew różnych gatunków. Nieruchomość nie posiada dostępu do drogi publicznej.
more>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Szczytno, obręb Płozy, działka nr 483

Price:

11 000.00 zł
Area (ha): 0.5494 ha
Type of land: rolna
Tender date: unknown

Dla powyższej działki jest brak miejscowego planu, studium przeznacza na cele rolne. Nieruchomość położona jest na kolonii wsi Płozy. W otoczeniu terenów rolnych i leśnych. Na działce występuje łąka z tendencją do podmakania. Nieruchomość nie posiada dostępu do drogi publicznej.
more>>


Najnowsze wiadomości

Poznańska Hodowla Roślin laureatem konkursu

Laureatem XIV edycji Krajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne w kategorii zakładów rolnych została Poznańska Hodowla Roślin Sp. z o.o. Honorowy patronat na konkursem objął Andrzej Duda, Prezydent RP.

Pride of Poland & Summer Sale w liczbach

Wynik finansowy Pride of Poland & Summer Sale 2016 to najlepszy rezultat wg średniego przychodu z konia w odniesieniu do wszystkich aukcji Summer Sale po 2003 roku oraz 6 wynik w historii Pride of Poland w tym samym okresie. Zgodnie z zapowiedzią nie było wyprzedaży koni za wszelką cenę a sądząc po wynikach Summer Sale, która odbyła się dzień po Pride of Poland, nie można także mówić o utracie zaufania kupców do organizatora.

Podsumowanie aukcji i pokazów w Janowie Podlaskim

Zakończył się 38 Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi oraz 47 Aukcja Pride of Poland, a także uzupełniająca licytacja Summer Sale.

Święto konia arabskiego w Janowie Podlaskim

W Janowie Podlaskim odbywa się od piątku XXXVIII Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi. Jest to ważny punkt corocznego Święta Konia Arabskiego. Jego najważniejszym akcentem będzie jednak rozpoczynająca się o godzinie 17-ej prestiżowa aukcja Pride of Poland. Tradycja aukcji w Janowie Podlaskim sięga 1970 roku.

Podwójne srebro dla polskich jeźdźców

W pierwszy weekend sierpnia br. w austriackim Piber odbyły się Mistrzostwa Świata w Powożeniu Zaprzęgami Jednokonnymi. Polacy zdobyli dwa srebrne medale: drużynowo i indywidualnie – Weronika Kwiatek. To wydarzenie, które zdarzyło się w polskim sporcie jeździeckim po raz pierwszy w historii.

Charytatywna licytacja „Wieża Mocy"

Aukcja koni arabskich Pride of Poland to nie tylko święto miłośników koni, ale po raz pierwszy licytacja mająca charakter dobroczynny. Wszystko za sprawą odbywającej się właśnie na portalu charytatywni.allegro.pl aukcji tytułu honorowego opiekuna słynnej klaczy „Wieża Mocy", pochodzącej ze stadniny w Michałowie. Uzyskana w licytacji kwota pomoże małej Julce, podopiecznej fundacji Siepomaga w powrocie do zdrowia. Na ten sam cel licytowane są też portrety pięciu innych koni arabskich, które biorą udział w aukcji Pride of Poland 2016 wraz z autografami twórczyń fotogramów: Ewy Imielskiej-Hebdy i Marty Baranowskiej.

Konie z Sierakowa na Eurocheval

Stado Ogierów Sieraków kolejny raz zostało zaproszone do udziału w Euro-kadrylu państwowych stadnin koni zrzeszonych w europejskiej organizacji ESSA (European State Studs Association) odbywających się na Eurocheval 2016 w Offenburgu (Badenia-Wirtembergia).

55 mln złotych do kasy państwa

W piątek 29 lipca br. Agencja Nieruchomości Rolnych przekazała do państwowej kasy 55 mln zł.

Udany konkurs w Książu

W dniach 23-24 lipca br. na terenach wałbrzyskiego Książa oraz pobliskich Świebodzic odbył się IV Międzynarodowy Konkurs Tradycyjnego Powożenia im. Księżnej Daisy von Pless. Jednym z głównych sponsorów i partnerów imprezy była Agencja Nieruchomości Rolnych, którą reprezentowała Hanna Myjak, Wiceprezes.

Holendrzy w Osowej Sieni

Na początku lipca br. Hodowla Zwierząt Zarodowych w Osowej Sieni gościła na terenie swojej firmy holenderską delegację przedstawicieli rolnictwa. Inicjatorem spotkania był Martijn Homan z Ambasady Królestwa Niderlandów w Warszawie Radca ds. Rolnictwa, Przyrody i Jakości Żywności.

 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker