Ramka IFrame Ramka IFrame
Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

 

Ceny ziemi w PLN za hektar na przestrzeni lat 2011 - 2015

Przydatne linki 

  

 

minrolarimrarr

 

 Katalog nieruchomości inwestycyjnych 

 

 
 
 
 
 Konkurs
 
 

 

Najpopularniejsze tagi

 

Oferta nieruchomości

Najnowsze - Inwestycyjne

OT Wrocław woj. DOLNOŚLĄSKIE gmina Paszowice obręb Kwietniki pow. 4,0500ha.

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 4.0500 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: brak

Dzierżawa - mieszane - czynsz wywoławczy w przypadku: przetargu ustnego 27,6000 dt, przetargu ofert pisemnych 27,9000 dt - 78 AM 1
więcej>>


OT Gdańsk - woj. pomorskie, gm. Sadlinki, obr. Rusinowo

Cena:

72 300.00 zł
Powierzchnia (w ha): 1.2400 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2016-11-10

Pełna treśc ogłoszenia w załączniku poniżej
więcej>>


ODDZIAŁ TERENOWY W OLSZTYNIE, warmińsko-mazurskie, kętrzyński, Kętrzyn - miasto, Miasto Kętrzyn 8, 0,1434 ha

Cena:

56 100.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.1434 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: brak

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo warmińsko-mazurskie, powiat kętrzyński, gmina Kętrzyn - miasto, obręb Miasto Kętrzyn 8, nr działki: 61/66 o pow. ewid. 0,1434. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1434 w tym w użytkach rolnych (0,1434 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OL1K/00025257/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
więcej>>


 Najnowsze - Rolne

OT Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie, gmina Rogóźno, obręb Szembruk, pow. 0.3000 ha.

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 0.3000 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Wykaz niezabudowanej nieruchomości rolnej przeznaczonej do sprzedaży - dz. 26/3 o pow. pow. 0,3000 ha.
więcej>>


OT Wrocław woj. DOLNOŚLĄSKIE gmina Wądroże Wielkie obręb Kępy pow. 2,7600ha.

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 2.7600 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Dzierżawa - rolna - czynsz wywoławczy w przypadku: przetargu ustnego 18,8000 dt, przetargu ofert pisemnych 19,0000 dt - 2/1 AM 1,1/1 AM 1,2/2 AM 1,2/3 AM 1
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Kętrzyn, obręb Bajory, dz. 345/2

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 28.4744 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Nieruchomość położona jest wśród gruntów użytkowanych rolniczo. Nieruchomość skonfigurowana porośnięta trawą i samosiewami głogu. Na działce znajdują się niekonserwowane i nieczyszczone rowy melioracyjne, porośnięte trzciną i roślinnością bagienną. Dojazd do działki drogami gminnymi, które łączą się na rowie-brak przepustu w celu przejazdu. Od strony wschodniej i zachodniej nieurządzona droga gruntowa.
więcej>>


Najnowsze wiadomości

Wyjazdowe posiedzenie sejmowej komisji rolnictwa

W dniach 17-18 października 2016 r., na Zamku w Golubiu-Dobrzyniu, odbyło się wyjazdowe posiedzenie Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, któremu przewodniczyli posłowie: Jarosław Sachajko, przewodniczący komisji i Jan Krzysztof Ardanowski, wiceprzewodniczący. Uczestnikami posiedzenia byli także: Jacek Bogucki, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Waldemar Humięcki, Prezes Agencji Nieruchomości Rolnych i Grzegorz Smytry, Dyrektor Oddziału Terenowego ANR w Bydgoszczy.

Agencja na uroczystościach jubileuszowych

W dniu 16 października 2016 r. w Lublinie odbyły się uroczystości związane z XX-leciem powstania Lubelskiej Izby Rolniczej. W jubileuszu uczestniczył Dyrektor Oddziału Terenowego ANR w Lublinie Kazimierz Choma.

Pomoc w ramach PROW

Agencja Rynku Rolnego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 administruje dwoma działaniami: „Współpraca" oraz „Systemy jakości produktów rolnych i środków spożywczych". Zachęca rolników i grupy producenckie do ubiegania się o środki finansowe, jakie można uzyskać z obu działań.

Bydgoski oddział o ustawie

Dyrektor Oddziału Terenowego ANR w Bydgoszczy Grzegorz Smytry odbył szereg spotkań, w których wyjaśniał najważniejsze aspekty związane z funkcjonowaniem ustawy o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa oraz o zmianie niektórych ustaw.

Ruszają szkolenia dla rolników w Zachodniopomorskiem

Pracownicy Agencji Nieruchomości Rolnych OT w Szczecinie, wspólnie z przedstawicielami Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, przeprowadzą na terenie województwa Zachodniopomorskiego bezpłatne szkolenia dla rolników indywidualnych.

Jubileusz 100-lecia Stadniny Koni w Iwnie

W miniony piątek 23-ego września do Iwna zjechało wielu znakomitych gości. Powód był faktycznie istotny, gdyż świętowano jubileusz 100-lecia powstania Stadniny Koni w Iwnie. Agencję Nieruchomości Rolnych podczas uroczystości reprezentowali: prezes dr Waldemar Humięcki oraz wiceprezes Andrzej Sutkowski.

XVIII edycja Agro Show w Bednarach

W dniach 23–26 września br. w Bednarach koło Poznania już po raz XVIII odbyła się Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2016 – największa impreza plenerowa tego typu w Europie. Na powierzchni 120 ha swoje stoiska przygotowało ok. 830 wystawców, w tym prawie 100 z zagranicy (z 20 krajów), a wystawę odwiedziło ok. 150 tysięcy rolników.

Komputer dla szkoły we wsi Tuszkowy

23 września 2016 r. Oddział Terenowy Agencji Nieruchomości Rolnych w Gdańsku przekazał Szkole Podstawowej we wsi Tuszkowy (gmina Lipusz) nowy komputer. W uroczystym wręczeniu uczestniczyli m.in. Dyrektor Oddziału Terenowego ANR w Gdańsku Adam Sasiuk oraz Wicewojewoda Pomorski Mariusz Łuczyk.

Wizyta Ambasadora Kazachstanu w ANR

W dniu 16 września br. dr Waldemar Humięcki, Prezes Agencji Nieruchomości Rolnych przyjął Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocnego Republiki Kazachstanu w Polsce Ałtaja Abibułłajewa. Spotkanie to jest efektem wizyty Prezydenta Republiki Kazachstanu Nursułtana Nazarbajewa w Polsce, podczas której nawiązano współpracę m.in. w dziedzinie rolnictwa.

Trzy medale dla Polski

W dniach 10-11 września br. w zabytkowym ośrodku Stada Ogierów w Mezohegyes na Węgrzech odbyły się Mistrzostwa Świata Młodych Koni w Powożeniu pod egidą Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej (FEI). Polska zdobyła trzy medale – dwa srebrne i jeden brązowy.

 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker