Ramka IFrame Ramka IFrame
Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

 

Ceny ziemi w PLN za hektar na przestrzeni lat 2011 - 2015

Przydatne linki 

  

 

minrolarimrarr

 

 Katalog nieruchomości inwestycyjnych 

 

 
 
 
 
 Konkurs
 
 

 

Najpopularniejsze tagi

 

Oferta nieruchomości

Najnowsze - Inwestycyjne

ODDZIAŁ TERENOWY W WARSZAWIE, mazowieckie, makowski, Różan, Prycanowo, 0,1900 ha

Cena:

41 000.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.19 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: brak

Nieruchomość zabudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat makowski, gmina Różan, obręb Prycanowo, nr działki: 44/2 o pow. ewid. 0,1900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1900 w tym w użytkach rolnych (0,1200 o symbolu Br, 0,0700 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OS1P/00057460/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
więcej>>


SZGZ Ośno Lubuskie, gmina Torzym, obręb Walewice

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 1.80 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: brak

Szczegóły oferty w załączniku.
więcej>>


SZGZ Ośno Lubuskie, gmina Ośno Lubuskie, obręb Ośno Lubuskie

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 4.6407 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: brak

Szczegóły oferty w załączniku
więcej>>


 Najnowsze - Rolne

OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Szczytno, obręb Dębówko, dz. 5/70, 5/71

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 39.2247 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Zgodnie z zaświadczeniem Urzędu Gminy w Szczytnie z dnia 18 lutego 2016 roku, pismo znak: RR-ZPI.6727.2.4.2016, dla działki nr 5/70 oraz pismo znak RR-ZPI.6727.2.1.2016 dla dz. nr 5/71 położonych w obrębie Dębówko, gm. Szczytno z dniem 1 stycznia 2014 roku przestał obowiązywać plan zagospodarowania przestrzennego. Panadto: Gmina nie przystąpiła do opracowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla w/w nieruchomości. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Szczytno działki są przeznaczone na cele rolne. Na przedmiotowej działce oraz w jej sąsiedztwie nie jest przewidziana lokalizacja elektrowni wiatrowej. Urząd Gminy nie posiada informacji o występowaniu na ww. nieruchomościach złóż kruszyw mineralnych. Działka nie jest położona na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu Pojezierza Olsztyńskiego.
więcej>>


OT Wrocław woj. DOLNOŚLĄSKIE gmina Lubomierz obręb Chmieleń pow. 0,2100ha.

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 0.2100 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Dzierżawa - rolna - czynsz wywoławczy w przypadku: przetargu ustnego 0,6200 dt, przetargu ofert pisemnych 0,6300 dt - 609/2 AM 2,608/2 AM 2,611 AM 2
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Szczytno, obręb Dębówko, dz. 106/3, 106/5

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 6.2302 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Zgodnie z zaświadczeniem Urzędu Gminy w Szczytnie z dnia 05.10.2016 roku, pismo znak: RR-ZPI.6727.2.74.2016, dla działek nr 106/5 i 106/3 położonych w obrębie Dębówko, gm. Szczytno z dniem 1 stycznia 2014 roku przestał obowiązywać plan zagospodarowania przestrzennego. Panadto: gmina nie przystąpiła do opracowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz zmian w studium dla w/w nieruchomości. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Szczytno działki są przeznaczone na cele rolne. Na przedmiotowej działce oraz w jej sąsiedztwie nie jest przewidziana lokalizacja elektrowni wiatrowej. Urząd Gminy nie posiada informacji o występowaniu na ww. nieruchomościach złóż kruszyw mineralnych. Nieruchomość nie jest położona na terenach Chronionego Krajobrazu oraz Natura 2000.
więcej>>


Najnowsze wiadomości

Wyjazdowe posiedzenie sejmowej komisji rolnictwa

W dniach 17-18 października 2016 r., na Zamku w Golubiu-Dobrzyniu, odbyło się wyjazdowe posiedzenie Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, któremu przewodniczyli posłowie: Jarosław Sachajko, przewodniczący komisji i Jan Krzysztof Ardanowski, wiceprzewodniczący. Uczestnikami posiedzenia byli także: Jacek Bogucki, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Waldemar Humięcki, Prezes Agencji Nieruchomości Rolnych i Grzegorz Smytry, Dyrektor Oddziału Terenowego ANR w Bydgoszczy.

Agencja na uroczystościach jubileuszowych

W dniu 16 października 2016 r. w Lublinie odbyły się uroczystości związane z XX-leciem powstania Lubelskiej Izby Rolniczej. W jubileuszu uczestniczył Dyrektor Oddziału Terenowego ANR w Lublinie Kazimierz Choma.

Pomoc w ramach PROW

Agencja Rynku Rolnego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 administruje dwoma działaniami: „Współpraca" oraz „Systemy jakości produktów rolnych i środków spożywczych". Zachęca rolników i grupy producenckie do ubiegania się o środki finansowe, jakie można uzyskać z obu działań.

Bydgoski oddział o ustawie

Dyrektor Oddziału Terenowego ANR w Bydgoszczy Grzegorz Smytry odbył szereg spotkań, w których wyjaśniał najważniejsze aspekty związane z funkcjonowaniem ustawy o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa oraz o zmianie niektórych ustaw.

Ruszają szkolenia dla rolników w Zachodniopomorskiem

Pracownicy Agencji Nieruchomości Rolnych OT w Szczecinie, wspólnie z przedstawicielami Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, przeprowadzą na terenie województwa Zachodniopomorskiego bezpłatne szkolenia dla rolników indywidualnych.

Jubileusz 100-lecia Stadniny Koni w Iwnie

W miniony piątek 23-ego września do Iwna zjechało wielu znakomitych gości. Powód był faktycznie istotny, gdyż świętowano jubileusz 100-lecia powstania Stadniny Koni w Iwnie. Agencję Nieruchomości Rolnych podczas uroczystości reprezentowali: prezes dr Waldemar Humięcki oraz wiceprezes Andrzej Sutkowski.

XVIII edycja Agro Show w Bednarach

W dniach 23–26 września br. w Bednarach koło Poznania już po raz XVIII odbyła się Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2016 – największa impreza plenerowa tego typu w Europie. Na powierzchni 120 ha swoje stoiska przygotowało ok. 830 wystawców, w tym prawie 100 z zagranicy (z 20 krajów), a wystawę odwiedziło ok. 150 tysięcy rolników.

Komputer dla szkoły we wsi Tuszkowy

23 września 2016 r. Oddział Terenowy Agencji Nieruchomości Rolnych w Gdańsku przekazał Szkole Podstawowej we wsi Tuszkowy (gmina Lipusz) nowy komputer. W uroczystym wręczeniu uczestniczyli m.in. Dyrektor Oddziału Terenowego ANR w Gdańsku Adam Sasiuk oraz Wicewojewoda Pomorski Mariusz Łuczyk.

Wizyta Ambasadora Kazachstanu w ANR

W dniu 16 września br. dr Waldemar Humięcki, Prezes Agencji Nieruchomości Rolnych przyjął Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocnego Republiki Kazachstanu w Polsce Ałtaja Abibułłajewa. Spotkanie to jest efektem wizyty Prezydenta Republiki Kazachstanu Nursułtana Nazarbajewa w Polsce, podczas której nawiązano współpracę m.in. w dziedzinie rolnictwa.

Trzy medale dla Polski

W dniach 10-11 września br. w zabytkowym ośrodku Stada Ogierów w Mezohegyes na Węgrzech odbyły się Mistrzostwa Świata Młodych Koni w Powożeniu pod egidą Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej (FEI). Polska zdobyła trzy medale – dwa srebrne i jeden brązowy.

 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker