Zasób Archiwum

Lista zakładów pracy, z których dokumentacja jest przechowywana w Archiwum
Wykaz sporządzony jest w kolejności alfabetycznej w obrębie gospodarstw oraz podległych pod nie zakładów.

Gospodarstwo
Zakład Rolny / Obiekt

Ameryka
Ameryka
Łutynówko
Wilkowo

Baranówka
Baranówka

Barciany
Barciany ZPR
Gęsie Góry
Jegławki
Kolkiejmy
Rodele
Skandławka
Wikrowo

Barcikowo
Barcikowo

Barczewo
Barczewo PGR
Barczewo ZOI
Kronówko
Krupoliny
Maruny
Odryty
Prejłowo
Szynowo

Bartężek
Bartężek

Bartoszyce
Bajdyty
Bartoszyce ZPP
Bartoszyce ZURiB
Bieliny
Ciemna Woda
Czerwona Górka
Galinki
Galiny
Kinkajmy
Kosy
Lusiny
Łabędnik
Pasławki
Pieny
Sędławki ZPR
Sokolica

Batorowo
Batorowo

Bemowizna
Bemowizna

Bezledy
Bezledy
Bezledy (tartak)
Bezledy GR-H
Bezledy GR-U
Bezledy ZUR
Duża Woda
Głomno
Jarkowo
Kisity ZPP
Kromarki
Łojdy
Łoskajmy
Markiny
Molwity
Obrębski i Bukowski Sp. z o.o.
Parkoszewo
Piersele
Posłusze

Bęsia
Bęsia
Górowo (warsztat)
Oferki
Wólka

Biała Piska z/s w Kaliszkach
Biała Piska (ZRB+Dyrekcja)
Drygały
Kaliszki
Komorowo
Kowalewo
Kumielsk
Radysy
Rakowo Małe
Rożyńsk Wielki
Sokoły Jeziorne
Świdry

Biała Wola
Biała Wola

Białuty
Białuty

Bielany
Bielany
Zrzeszenie PGR OT Elbląg
Związek PGR OT Elbląg
Związek Przedsiębiorstw Rolnych OT Olsztyn

Bielnik
Adamowo
Bielnik I
Bielnik II
Helenowo

Biskupiec
Kromarka
Lipowo
Lipowo ZNT
Lipowo ZRP
Lipowo ZRU

Bisztynek
Bisztynek
Krzewina

Bogdany
Bogdany

Boguchwały
Boguchwały
Ponary

Bożęcin
Bożęcin

BPMiUW Olsztyn
BPMiUW Olsztyn (tylko dokumentacja techniczna)

Brzeszczyny
Brzeszczyny

Brzydowo
Brzydowo

Cebulki
Cebulki
Zalesie (gorzelnia)

GR "Czachpol" Sp. z o.o.

Dąbrówno
Dąbrówno (mieszalnia pasz)
Dąbrówno Dyrekcja
Elgnowo
Fiugajki
Klonowo
Leszcz
Lewałd Wielki
Ostrowite
Samin ZR
Samin ZUR
Saminek
Wierzbica

Długobór
Długobór

Doba
Doba

Dobre Miasto
Dobre Miasto Dyrekcja
Dobre Miasto ZUS

Droszewo
Droszewo

Drużno
Drużno
Elbląg ZBR
Elbląg ZMiT
Elbląg ZUT

Drzazgi
Drzazgi

Dudka
Dudka

Dylewo
Bartki
Dylewo
Pląchawy
Ryn

Ełdyty Wielkie
Ełdyty Wielkie
Świękity

Fiszewo
Fiszewo
Oleśno

Frombork
Biedkowo
Drewnowo (Zakład Obróbki Drewna)
Frombork (ZR, Ośrodek Kolonijny)
Narusa

Frombork PUR (Przedsiębiorstwo Usług Rolnych)

Garbno
Chmielnik ZPR
Garbno Dyrekcja
Garbno ZUS i ZUR
Kaskajmy
Kąpławki
Kiemławki
Podławki
Równina Górna
Skierki
Sławkowo
Starynia
Tołkiny
Warkały
Warnikajmy
Warniki

Gardyny
Gardyny
Turowo

Garzewo
Garzewo

Gągławki
Gągławki

Gierzwałd
Gierzwałd
Korsztyn
Wróble

Giżycko
Bystry ZR
Bystry ZRB
Bystry ZUS
Giżycko

Gołdap RKR
Babki
Banie Mazurskie
Boćwinka
Botkuny
Bronisze
Dąbie ZR
Dąbie ZRB
Dorsze Piastowo
Dzięgiele
Galwiecie
Gieraliszki
Gołdap II
Gołdap Dyrekcja
Gołdap Inspektorat
Gołdap Zakład Budowlano-Melioracyjny i Leśnictwa
Gołdap Zakład Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej
Gołdap Zakład Leśno Zadrzewieniowy
Gołdap ZR
Gołdap ZUS
Grabowo Mieszalnia Pasz
Grabowo ZUR
Grabowo ZUS
Jabłonowo
Jabramowo
Janowo
Kociołek
Kolki
Kolniszki
Kośmidry
Kozaki
Marlinowo
Miczkówka
Niedrzwica ZPR
Niedrzwica ZR
Niedźwiedzica
Piękna Góra
Podbrodzie
Pogorzel ZMiT
Przeroślanka
Rostek
Rożyńsk Mały
Rudzie
Stańczyki
Stare Gajdzie
Suczki
Wilczewo
Wilkasy
Wronki Wielkie
Wronki ZR
Wronki ZRB
Zapały
Zatyki
Żabin
Żelazki

Gołębiewo
Gołębiewo

Gospodarstwo Rybackie Sp. z o.o. w Olsztynie

Górowo Iławeckie
Czyprki
Dulsin
Dzikowo
Galiny
Glądy
Górowo Iławeckie
Kandyty
Kierno
Lipniki
Okopek
Paustry
Piasty Wielkie
Robity
Sigajny
Stega Mała
Wągniki
Wągródka
Weksajmy
Wężykowo
Wichurzec
Worławki ZPP
Worławki ZR
Żołędnik

GR "Bagrol" Sp. z o.o. - z/s w Bagnie
Bagno

Grądy
Grądy

Grodziska
Grodziska

Gronowo Górne
Gronowo Górne

Grunwald
Grunwald
Stębark

GSP/GRSP
Zarządcy Tymczasowi

GSP Tolko

GSP Lidzbark Welski

Gumiska Wielkie
Gumiska Wielkie

Inspektorat PGR Kętrzyn
Inspektorat PGR Kętrzyn

Jachowo
Jachowo

Jagodne Małe
Jagodne Małe

Janowiec
Janowiec
Łabławka

Januszkowo
Januszkowo

Jelonki
Budki
Jelonki

Jesionowo
Jesionowo

Jesionna
Jesionna
Karczowiska
Różany

Jonkowo
Jonkowo
Wołowno

Kalinowo
Kalinowo
Koleśniki
Piętki

Kanigowo
Bartki
Kanigowo

Kętrzyn SKP (Stado Ogierów)
Kętrzyn SKP (Stado Ogierów)

Kętrzyńskie ZR-P
Kętrzyńskie ZR-P

Kierpajny Wielkie
Kierpajny Wielkie

Kiersztanowo
Kiersztanowo

Klewki
Grądek
Klebark Wielki
Klewki
Klewki ZUR
Stary Olsztyn
Trękusek

Klon
Klon

Klusajny
Klusajny

Knopin
Knopin H-P
Knopin PPRP

Kojtryny
Kojtryny
Nasy

Komalwy
Komalwy

Konradowo
Konradowo

Korsze
Błuskajny Małe
Błuskajny Wielkie
Bykowo
Bykowo (ferma)
Drogosze
Glikajmy
Glitajny
Kolwiny
Korsze
Marłuty
Prosna
Radosze
Skitajny

Kowale Oleckie
Borkowina
Daniele
Dorsze
Drozdowo
Filipów
Garbas
Kowale Oleckie ZR
Kowale Oleckie ZUR
Kucze
Mieruniszki
Mściszewo
Orla Jucha
Stacze
Wrony

Kownatki
Kownatki

Kozłowo
Kozłowo
Kozłowo (ferma)
Kozłowo GRP
Sątop
Zakrzewo

Kraszewo
Kraszewo

Kreki
Bartno
Kreki
Połowite
Sasiny

Księży Dwór
Bursz
Gajówki
Gąsiorowo
Grzybiny
Jankowice
Kisiny
Kolgartowo
Kramarzewo
Kromarzewo
Księży Dwór Dyrekcja
Księży Dwór ZR
Księży Dwór ZRB
Księży Dwór ZUR
Księży Dwór ZW
Myślęta
Narzym
Niegów
Pożary
Rudolfowo
Ruszkowo
Rutkowice
Sławkowo
Turza Wielka
Wierzbowo
Zakrzewo
Zofijówka

Kuce
Kuce
Pokrzywnica

Kunik
Kunik

Kwiecewo
Kwiecewo

Lega
Chełchy
Gołubie
Lega

Lidzbark Warmiński
Babiak
Budniki
Klejdyty
Klutajny
Koniewo
Lidzbark Warmiński Dyrekcja
Lidzbark Warmiński ZUR
Lidzbark Warmiński ZURiB
Lidzbark Warmiński ZUS
Markajmy
Morawa
Nerwiki
Pilnik
Redy
Widryki
Wróblik
Zaręby

Lidzbark Welski
Chełstyny
Cibórz
Koszelewki
Koszelewy
Lidzbark Welski Dyrekcja
Lidzbark Welski ZR
Lidzbark Welski ZRB
Lidzbark Welski ZUR
Mały Łęck
Mszanowo Zakład Mieszkaniowy
Szczupliny
Szempliny
Tuczki
Turza Mała
Wlewsk

Łajsy
Łajsy

Łankiejmy
Długi Lasek
Dłużec Mały
Głowbity
Gnojewo
Gudnik
Krzemity
Łankiejmy
Suśnik
Wandajmy

Łęgajny PGO
Łęgajny PGO

Łęguty
Łęguty

Łoźnik
Łoźnik

Łumpia
Łumpia

Markowo
Markowo

Międzychód
Międzychód

Miłakowo
Głodówko
Gudniki
Miejski Dwór
Miłakowo
Miłakowo GPUO
Mysłaki Małe
Pityny
Różnowo
Stolno
Warkały

Młoteczno
Młoteczno ZR
Młoteczno ZUR

Młynary
Młynary

Mojtyny
Mojtyny

Morąg
Morąg

Nakomiady
Bałowo
Koczarki
Martiany
Nakomiady

Napiwoda
Napiwoda

Nidzica
Kownatki (ośrodek)
Lipowo
Nidzica PR-H
Rogórz (ferma)
Szkotowo (ubojnia)

Niedźwiedź
Niedźwiedź

Nikutowo
Czaszkowo
Krzywy Róg
Machary
Nikutowo
Ostrów Pietkowski
Rutkowo
Zawady

Nowe Miasto Lubawskie
Bagno
Czachówki
Gwiździny
Katlewo
Kurzętnik ZUR
Linowiec
Linowiec (GRSP)
Łąkorek
Montowo
Montowo (GRSP)
Mszanowo ZRB
Mszanowo ZUR
Ostrowite
Pręgownia
Radomno
Sędzice
Szwarcenowo
Tylice

Nowe Plony
Janów
Nowe Plony

Nowe Sadłuki
Nowe Sadłuki

Nowy Dwór Elbląski
Nowy Dwór Elbląski

Olecko
Biała Olecka
Dąbrowskie
Dunajki
Gizy
Giże
Gordejki Małe
Imionki
Kamienna
Lenarty
Lesk ZU
Lesk ZR
Lesk ZRB
Łęgowo (ferma)
Łęgówek
Olecko
Olszewo
Skowronki
Stacen
Wieliczki

Olsztyn PGRyb
Bogaczewo PGRyb
Iława PGRyb
Mrągowo PGRyb
Olsztyn PGRyb
Ostróda PGRyb
Pasym PGRyb
Swaderki PGRyb

Olsztyn GRyb. Sp. z o.o.

OPHRiN CN Olsztyn
Kętrzyn CN
Morąg CN
Mrągowo CN
Nidzica CN
Olsztyn CN
Ostróda CN

Orłowo
Orłowo

Orneta
Biały Dwór
Dąbrówka
Karbowo
Karkajny
Krosno
Miłkowo
Orneta ZPR
Orneta ZRB
Wojciechowo
Wola Lipecka

Osiekowo
Osiekowo

Ostróda
Adamowo
Anin
Bałcewo
Biesal
Bynowo ZPR
Bynowo ZPP
Bynowo ZR
Bynowo ZUR
Dłużniewo
Gierłoż
Grabin
Gwiździny
Kaczaniec
Karnitki (ośrodek wypoczynkowy)
Karnitki OS
Karnitki OSW
Karnitki ZR
Karnity
Komorowo
Kozia Góra
Lipowo
Liwa (ferma)
Liwa (ubojnia)
Lubajny
Lubawa POW
Lubawa ZPOiW
Lubawa ZPP
Lubawa ZR
Morliny
Nastajki
Olsztynek ZPKS
Ostróda (winiarnia i gorzelnia)
Ostróda Dyrekcja
Ostróda WWGiW
Pacółtowo
Pancerzyn ZR
Ramoty
Reszki
Rogowo
Szmigwałd Duży
Szmigwałd Mały
Szymbark
Turznica
Wałdowo ZBR
Wałdowo ZR
Warniny
Wróble
Zajączki
Zajączkowo
Zawodzie

OZ PGR Giżycko
Giżycko OZ PGR

PGRyb Ełk
Ełk PGRyb
Olecko PGRyb

PGRyb Giżycko
Giżycko PGRyb
Mikołajki PGRyb
Ruciane Nida PGRyb
Węgorzewo PGRyb

Pierkunowo
Pierkunowo

POHZ Bałoszyce
Bałoszyce BRB
Bałoszyce ZUS
Huta
Jawty Wielkie BRB
Szymbark
Wiśniówek

POHZ Drulity
Dargowo
Drulity ZR
Drulity ZUM
Piniewo
Rydzówka

POHZ Ełk
Buniaki
Ełk (AZMiR Ośrodek, OHZ SP Ośrodek)
Ełk ZR
Ełk ZUR
Nowa Wieś
Ruska Wieś
Rymki
Szarek
Talusy

POHZ Januszewo
Januszewo

POHZ Kobylin
Bobry
Borki
Dybówko
Glinki
Kobylin
Kobylinek
Miechowo

POHZ Kwitajny
Grądki
Grużajny ZHZZ
Kwitajny ZHZZ
Surowo ZHZZ
Surowo ZRB

POHZ Łęgowo
Kantowo
Łęgowo ZURiB
Łodygowo
Ogrodzieniec
Osówko

POHZ Pasłęk
Gołąbki
Pasłęk Dyrekcja
Pasłęk Zakład Ogrodniczy
Sakówko
Robity
Rzędy

POHZ Rejsyty
Gołutowo
Jankowo
Krupin
Protowo
Rejsyty Dyrekcja
Rejsyty ZMN
Rejsyty ZR
Rejsyty ZUS

POHZ Słobity
Gładysze
Góry
Karwiny
Kwitajny Małe
Piotrowiec
Słobity
Spędy
Tatarki

POHZ Susz
Bronowo
Dąbrówka
Kamieniec
Lipiny
Lipowo
Rudniki
Stankowo
Stankowo
Susz ZMN
Susz ZRB

POHZ Ulnowo
Falknowo
Piotrkowo
Różanki
Szymbork
Ulnowo ZBR
Ulnowo ZUM

POHZ Wysoka
Barzyna
Dymnik
Powodowo
Rychliki
Topolno Wielkie
Wysoka

Pieniężno I
Pieniężno I

Pieniężno II
Pieniężno II

Pieniężno PUW (Przedsiębiorstwo Usługowe Wielobranżowe)

Pierzchały
Pierzchały

Pisz I
Borki
Pisz ZUR

Pisz II
Borzymy
Cierzpięty
Imionek
Karpa
Kocioł Duży
Kociołek Szlachecki
Liski
Mikosze
Suchy Róg
Szwejkówko
Turowo
Wężewo

Podągi
Podągi

Podleśne
Podleśne

Popowa Wola
Popowa Wola

PPHiU "SABA" Sp. z o.o w Narusie

Pruski
Krępa
Pruski

Przezmark
Przezmark

Radostowo
Radostowo

Rasząg
Rasząg

Rąbity
Rąbity

Robaczewo
Robaczewo

Rogale
Rogale

Romanowo
Romanowo

Rozdroże
Rozdroże

Różnowo+Barkweda
Barkweda
Bukwałd
Różnowo

Ruda
Ruda

Rudłowo
Rudłowo

Safronka
Gniadki (ferma)

Safronka
Safronka

Sawity
Sawity

Sątopy
Biel
Czarnowiec
Kolno
Mołdyty
Nisko (ferma)
Pleśnik
Pleśnik ZUR
Ryn
Sątopy I
Sątopy Samulewo
Sątopy ZUR
Stare Nisko
Troksy
Wojkowo

Sępopol
Dzietrzychowo (ferma)
Dzietrzychowo Dyrekcja
Dzietrzychowo Lotnisko
Dzietrzychowo ZOTiT
Dzietrzychowo ZR
Dzietrzychowo ZRB
Dzietrzychowo ZUA
Dzietrzychowo ZUR
Dzietrzychowo ZUR-B
Dzietrzychowo ZUS
Gaje
Gierkiny (ferma)
Langanka
Majmławka
Masuny
Melejdy
Miedna
Romaliny ZR
Romaliny ZRB
Sępopol Dyrekcja
Smolanka
Stopki
Wiatrowiec (Ferma)

SHR Mielno
Gąsiorowo
Łubianek
Mielno SHR
Tymawa
Ulnowo
Zybułtowo

SHR Pisanica
Pisanica
Wysokie Mazurewo
Żydy Wysokie

SHR Smykówko
Ciemniak
Gierłoż
Naprom
Nastajki
Reszki
Smykówko SHR
Turznica

SHR Szyldak
Helenowo
Kroplewo (Stadnina Koni)
Lichtajny
Ostrowin
Pancerzyn ZPP
Szyldak Dyrekcja
Szyldak SHR
Szyldak ZR
Wyżnice

SHR Woźnice
Dybowo
Grabnik
Grabówka
Lelek
Tałty
Woźnice ZR
Woźnice ZRB
Woźnice ZWRSP

Silin
Silin

Sitno
Sitno

Skandawa
Aptynty
Arklity
Frączkowo
Skandawa
Święty Kamień
Wielewo
Wielowo ZUR

Sławka Wielka
Sławka Wielka

Smokowo
Grabno
Kocławka
Kotkowo ZPR
Krokocin
Łozdoje ZPR
Smokowo Dyrekcja
Smokowo ZPR
Smokowo ZR
Stachowizna ZPR
Wilkowo
Wólka Pilecka

Sorkwity
Janiszewo
Karczewiec ZPR
Kozarek
Pustnik
Rozogi
Rybno
Sorkwity
Sorkwity ZUR

Srokowo
Bajowy Gaj
Brzeźnica ZPR
Chojnica
Jeżykowo ZPR
Kałki ZPR
Kąty
Pniewo ZPR
Siniec (gospodarstwo rodzinne)
Solanka ZPR
Solanka ZRB (GRB)
Solanka ZUR
Srokowo Dyrekcja
Srokowo ZORI
Srokowo ZRB
Srokowo ZUS-G
Srokowski Dwór
Stawiska ZPR
Suche Doły
Surwile
Szczeciniak
Sztynort Duży
Sztynort Mały
Sztynort OSWiR
Sztynort ZUR
Tarławki ZPR

Stadnina Koni Kadyny
Bielany
Helenowo
Kadyny
Kadyny (Ośrodek Szkoleniowy)
Leszków
Pagórki


Stadnina Koni Liski
Domarady
Judyty
Liski (Liszki)
Przewarszyty
Stadnina Koni Liski (Dyrekcja)
Stadnina Koni Liski (ZRB i ZUR)

Stadnina Koni Plękity
Dworzyska
Girgajny
Jaśkowo
Klonowy Dwór
Linki (ZR, ZUR)
Leszczynka
Plękity (Ośrodek)
Plękity ZUMiT
Smolajny
Smolno

Stadnina Koni Rzeczna
Całun Nowy
Lisów
Rzeczna

Stado Ogierów w Braniewie

Stare Dolno
Stare Dolno

Staświny
Staświny

Stegny
Stegny

Stoboje
Stoboje

Straduny
Straduny

Straduny „Płod Rol” Sp. z o.o.

Strubno
Strubno

Stygajny
Stygajny

Susz OHZ Sp. z o.o.

Szczytno
Baranowo
Burdąg (ferma)
Dębówko (ferma)
Dzierzki
Dźwiersztyny
Dźwierzuty
Elganowo
Julianowo
Kamionek ZBR
Kamionek ZR
Kaspry
Kiepunki
Leśny Dwór
Lipniki
Małszewko
Otole
Pasym
Przeźdźwięk
Romany
Rusek
Siódmak (ferma)
Stachy
Stankowo
Szczytno
Wałpusz (ZR + OSW)
Wesołowo
Wielbark (ferma)
Wielbark FPTTCh
Wielbark ZR
Wielbark ZRB
Witowo
Wyzęgi

Szestno
Boże
Brodzikowo (ferma)
Budziska
Budziszki
Lembruk
Muntowo
Notyst Wielki
Polska Wieś
Rydwągi
Szestno ZPR
Szestno ZR
Szestno ZRB
Troszczykowo

Szkotowo
Szkotowo
Szkotowo Kolonia

Tejstymy
Augustówka
Tejstymy

Tolko
Bądle
Borki
Kicina
Markiny
Nowa Karczma
Nowa Karczma (suszarnia)
Pilwa
Powarszyn
Tolko
Wojtkowo
Wyręba

Tumiany
Tumiany

Turówek
Turówek

Unieszewo
Unieszewo

Ułowo
Ułowo

Upałty
Upałty

Urbanowo
Urbanowo

Waplewo
Jadamowo
Nadrowo
Waplewo

WBPBW Olsztyn
WBPBW Olsztyn

Wenecja
Wenecja

Wiartel FHZF
Grądek FZF
Janowo k/Szczytna FZF
Sedańsk
Warlity k/Ostródy FZF
Wiartel FZF

Wietrzychowo
Wietrzychowo
Wietrzychowo (ferma)

Wiktorowo
Wiktorowo

Wodynia
Wodynia

Wojtówko
Kalis
Modliny
Pierwągi
Potryty
Radostowo
Ustnik
Wojtówko

Wopławka
Góry
Jankowo
Mażany
Parcz ZPR
Parcz ZR
Sławkowo
Strzyże
Suchodoły
Windkowo
Windykajmy
Wopławka PHZ
Wopławka ZHD
Wopławka ZPR
Wopławka ZRB
Wopławka ZUR
Wopławka ZURiB
Wólka Sławkowska

Wólka Orłowska
Łyński Młyn
Wólka Orłowska

Wydminy
Biała Giżycka
Berkowo
Canki
Gawliki Małe
Głąbowo
Konopki Wielkie
Ławki
łękuk Mały
Monetki
Pamry
Ranty
Ryn
Ryński Dwór
Wydminy ZR
Wydminy ZUR

Wysoka Braniewska
Wysoka Braniewska

Wyszkowo
Wyszkowo ZPR
Wyszkowo ZR

WZPGR Olsztyn
BIPROZET Olsztyn
WZPGR Olsztyn
ZPiWPwR Olsztyn

Zabrodzie
Zabrodzie

Zachy
Komorowo
Zachy
Zawady

Zagaje
Głębock
Grabowiec
Grzędowo
Krzekoty
Piele
Przebędowo
Wyszkowo
Zagaje Dyrekcja
Zagaje ZR
Zagaje ZRB
Zagaje ZUR
Zagaje ZUS
Żelazna Góra

Zagrzewo
Zagrzewo

Zajazd
Zajazd

Zalesie
Wólka Targowska
Zalesie

Zalewo
Bądki
Budwity
Dajny
Gubławki
Jurecki Młyn ZR
Jurecki Młyn ZUR
Małdyty ZR
Małdyty ZUS
Nowy Dwór
Półwieś
Zajezierze ZBR
Zalewo Dyrekcja

Załuski
Frąknowo
Fronknowo
Załuski

Zawroty
Zawroty

Żardeniki
Żardeniki

Żelazno
Żelazno

Żurawiec
Żurawiec

Oddziały terenowe

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker