Ramka IFrame Ramka IFrame
Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

 

Ceny ziemi w PLN za hektar na przestrzeni lat 2011 - 2015

Przydatne linki 

  

 

minrolarimrarr

 

 Katalog nieruchomości inwestycyjnych 

 

 
 
 
 
 Konkurs
 
 

 

Najpopularniejsze tagi

 

Oferta nieruchomości

Najnowsze - Inwestycyjne

ODDZIAŁ TERENOWY W GORZOWIE WLKP. FILIA W ZIELONEJ GÓRZE, lubuskie, zielonogórski, Bojadła, Bojadła, 0,0900 ha

Cena:

14 300.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.09 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2017-09-06

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo lubuskie, powiat zielonogórski, gmina Bojadła, obręb Bojadła, nr działki: 387/1 o pow. ewid. 0,0900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0900 w tym w użytkach rolnych (0,0900 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG2S/00028503/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
więcej>>


ODDZIAŁ TERENOWY W GORZOWIE WLKP. FILIA W ZIELONEJ GÓRZE, lubuskie, zielonogórski, Sulechów, Kije, 0,0016 ha

Cena:

3 700.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.0016 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2017-09-06

Nieruchomość zabudowana położenie - województwo lubuskie, powiat zielonogórski, gmina Sulechów, obręb Kije, nr działki: 6/58 o pow. ewid. 0,0016. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0016. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG2S/00028412/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
więcej>>


ODDZIAŁ TERENOWY W GORZOWIE WLKP. FILIA W ZIELONEJ GÓRZE, lubuskie, żagański, Małomice, 1, 4,2355 ha

Cena:

728 100.00 zł
Powierzchnia (w ha): 4.2355 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2017-09-06

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo lubuskie, powiat żagański, gmina Małomice, obręb 1, nr działki: 567 o pow. ewid. 4,2355. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 4,2355 w tym w użytkach rolnych (4,2355 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1G/00049852/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
więcej>>


 Najnowsze - Rolne

OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Dobre Miasto, obręb Kabikiejmy Dolne, dz. 94/4

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 1.3600 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Położenie nieruchomości: działka położona w rozłogu gruntów rolnych i leśnych, ok. 100 m na południe od zwartej zabudowy wsi Kabikiejmy Dolne. Stan nieruchomości: działka porośnięta trawą i chwastami oraz samosiewami drzew liściastych w wieku do 20 lat. Występuje Lz o pow. ok. 0,3100 ha porośnięty drzewami liściastymi w wieku do 30 lat. Nad działką przebiegają dwie linie przesyłowe. Na nieruchomości stoją cztery słupy energetyczne. Występuje rów o pow. ok. 0,0300 ha, wymagający odbudowy poprzez odtworzenie trasy rowu i wykastrowanie drzew liściastych i krzewów. Z dniem zawarcia umowy dzierżawy Dzierżawca ponosi pełną odpowiedzialność za prawidłowy stan i funkcjonowanie urządzeń melioracji wodnych szczegółowych na dzierżawionych gruntach oraz koszty z tym związane, niezależnie od stanu tych urządzeń przed zawarciem umowy dzierżawy.
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Dobre Miasto, obręb Podleśna, dz. 212/6

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 3.4700 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Położenie nieruchomości: działka położona w rozłogu gruntów rolnych i leśnych, ok. 2 km na południowy zachód od zwartej zabudowy wsi Podleśna, przy zabudowie zagrodowej. W pobliżu działki znajduje się las. Stan nieruchomości: działka porośnięta trawą i chwastami oraz krzakami. Dół wypełniony wodą. Występują rowy o pow. ok. 0,0600 ha, zaniedbane, wymagające oczyszczenia. Z dniem zawarcia umowy dzierżawy Dzierżawca ponosi pełną odpowiedzialność za prawidłowy stan i funkcjonowanie urządzeń melioracji wodnych szczegółowych na dzierżawionych gruntach oraz koszty z tym związane, niezależnie od stanu tych urządzeń przed zawarciem umowy dzierżawy.
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Dobre Miasto, obręb Kabikiejmy Dolne, dz. 136/1, 127/1

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 3.0700 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Działka nr 136/1: Położenie nieruchomości: Nieruchomość położona w rozłogu gruntów rolnych i leśnych, ok. 600 m na południowy wschód od zwartej zabudowy wsi Kabikiejmy Dolne. Od strony północnej przylega do Wp €“ Kanał Sętal. Stan nieruchomości: Czarny ugór. Występują pojedyncze zakrzaczenia. Działka nr 127/1: Położenie nieruchomości: Nieruchomość położona w rozłogu gruntów rolnych i leśnych, ok. 400 m na południowy wschód od zwartej zabudowy wsi Kabikiejmy Dolne. Od strony południowej przylega do Wp-Kanał Sętal. Stan nieruchomości: Czarny ugór. Występuje rów o pow. ok. 0,1000 ha, wymagający odbudowy. Występuje Lz o pow. ok. 1,0300 ha porośnięty drzewami w wieku do 20 lat oraz krzewami. Z dniem zawarcia umowy dzierżawy Dzierżawca ponosi pełną odpowiedzialność za prawidłowy stan i funkcjonowanie urządzeń melioracji wodnych szczegółowych na dzierżawionych gruntach oraz koszty z tym związane, niezależnie od stanu tych urządzeń przed zawarciem umowy dzierżawy.
więcej>>


Najnowsze wiadomości

Zakończyła się XLVIII aukcja Pride of Poland

W tegorocznej aukcji Pride of Poland zaoferowano 25 koni arabskich z polskiej hodowli. Najwyższą cenę 150 tys. euro uzyskała klacz PRUNELLA z hodowli w SK Janów Podlaski. Łącznie suma uzyskana w wyniku sprzedaży w tegorocznej aukcji wyniosła 410 tys. euro. Uzyskano średnią cenę za sprzedanego konia w wysokości blisko 70 tys. euro, co jest kwotą porównywalną z lat ubiegłych.

Lokalizacje KOWR

Od września rolnicy będą mieli bliżej do instytucji rolnych. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, który powstanie 1 września br. oprócz centrali i oddziałów terenowych będzie miał biura terenowe/filie.

55 milionów złotych do kasy państwa

W piątek 28 lipca br. Agencja Nieruchomości Rolnych przekazała do państwowej kasy 55 milionów złotych.

Narodziny trojaczków w Kamieńcu Ząbkowickim

17 czerwca br. pracownicy Ośrodka Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim świętowali niecodzienne narodziny. Urodziły się trojaczki: dwie jałóweczki i byczek.

II Zjazd byłych pracowników PGR w zachodniopomorskim Gościnie

W ubiegłą sobotę tj. 8 lipca 2017 r. odbył się w miejscowości Wartkowo, gmina Gościno II Zjazd byłych pracowników PGR Gościno.

STYPENDIA NA STUDIA

Kilkaset stypendiów na I rok studiów czeka na zainteresowanych! 500 zł miesięcznie przez 10 miesięcy. Zapraszamy ambitnych i zdolnych maturzystów, pochodzących z małych miejscowości i niezamożnych rodzin, którzy rozpoczną w tym roku studia dzienne!

1 września br. powstanie Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (KOWR) będzie łączył część zadań Agencji Rynku Rolnego (ARR) oraz zadania Agencji Nieruchomości Rolnych (ANR), które od 1 września 2017 roku przestaną istnieć na podstawie ustawy z dnia 10 lutego 2017 roku o Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa (Dz. U. 2017 poz. 623).

Zwycięstwo Weroniki Kwiatek na koniu Bartnik

W dniach od 29 czerwca do 2 lipca br. w Czeskich Nebanicach odbyły się Zawody Międzynarodowe CAI3*, zaliczane do najwyższej rangi. Startowała w nich Weronika Kwiatek, która miała do dyspozycji dwa konie ze Stadniny Koni Pępowo – Bartnika i Draba. Z tym pierwszym wygrała zawody.

Afrykański pomór świń - zasady ochrony świń przed chorobą (video)

Film opracowany przez Państwowy Instytut Weterynarii w Puławach we współpracy z Głównym Inspektoratem Weterynarii.

Ponad miliard złotych do budżetu państwa

W dniu 30 czerwca br. Agencja Nieruchomości Rolnych przekazała do budżetu państwa 1 miliard 111,7 miliona złotych.

 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker