Najnowsze wiadomości z portalu ANR Najnowsze wiadomości z portalu ANR
Gałopol wśród laureatów AgroLigi 2016

W dniu 20 czerwca br. w Pałacu Prezydenckim odbyła się uroczysta gala Krajowego Ogólnopolskiego Konkursu AgroLiga 2016 z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Tytuł I Wicemistrza AgroLigi w kategorii „firmy" otrzymało Przedsiębiorstwo Rolniczo-Hodowlane GAŁOPOL Sp. z o.o. w Gałowie.

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AgroLiga wyłania i promuje najlepszych polskich rolników oraz firmy z branży rolno-spożywczej. W gronie laureatów ostatniej edycji konkursu znalazło się Przedsiębiorstwo Rolniczo-Hodowlane GAŁOPOL Sp. z o.o. w Gałowie, nad którą nadzór właścicielski sprawuje Agencja Nieruchomości Rolnych. Dyplomy i gratulacje z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela oraz Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Zbigniewa Babalskiego odebrał Marian Pankowski, Prezes Spółki.

Konkurs posiada już ponad 20-letnią tradycję. Przebiega on wieloetapowo – na szczeblu wojewódzkim organizowany jest przez Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego, zaś na szczeblu krajowym przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP S.A. i Stowarzyszenie AgroBiznesKlub. Patronat nad nim pełnią: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Prezesi Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i Agencji Rynku Rolnego.

PR-H Gałopol
 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker