Najnowsze wiadomości z portalu ANR Najnowsze wiadomości z portalu ANR
ANR na XII-stych Targach Ogrodniczych "Pamiętajmy o ogrodach".

W dniu 14 maja 2017r. na terenie zamku w Bykach odbyła się XII edycja PIOTRKOWSKICH TARGÓW OGRODNICZYCH „Pamiętajmy o ogrodach", zorganizowana przez piotrkowski oddział Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach.

Na targach swoją ofertę zaprezentowało prawie na dwóch hektarach powierzchni wystawienniczej ponad 140 wystawców branży ogrodniczej, wśród których dominowali hodowcy kwiatów i roślin - rabatowych, balkonowych, cebulowych, krzaków ozdobnych i owocowych, producenci nasion, nawozów i środków uprawy roślin, producenci maszyn rolniczych i narzędzi ogrodowych, a także producenci mebli ogrodowych czy firmy zajmujące się urządzaniem ogrodów, terenów zielonych.

Agencja Nieruchomości Rolnych Filia w Łodzi na wspólnym stoisku razem z Oddziałem Terenowym w Łodzi Agencji Rynku Rolnego przedstawiała informacje na temat działania obydwu instytucji i prowadziła rozmowy z rolnikami, odwiedzającymi targi.

W tej edycji targów wszystkie stoiska odwiedziło około 10 tysięcy zwiedzających i kupujących. Na ogrodniczy piknik przybyły też całe rodziny z dziećmi, mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego  oraz regionu.
 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker