Ramka IFrame Ramka IFrame
Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Ceny ziemi w PLN za hektar na przestrzeni lat 2010 - 2014

 

Przydatne linki 

 

  

 

minrolarimrarr

 

 Katalog nieruchomości inwestycyjnych 

 

 
 
 
 
 Konkurs
 
 

 

Najpopularniejsze tagi

 

Oferta nieruchomości

Najnowsze - Inwestycyjne

OT Olsztyn , woj. warmińsko-mazurskie, gmina Miłomłyn , obręb Winiec , dz. 28/6

Cena:

239 900.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.81 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: brak

Nieruchomość gruntowa w działce nr 28/6 , przeznaczona pod zabudowę , położona jest przy drodze asfaltowej: Miłomłyn-Winiec, w odległości około 0,3 km na południe od miejscowości Winiec i około 0,2 km na północ od jeziora Ruda Woda.
więcej>>


OT Rzeszów - woj. podkarpackie, pow. przmeyski, gmina Medyka, obr. Medyka

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 0.00 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2016-06-16

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY będą materiały porozbiórkowe pochodzące z likwidacji budynków inwentarskich i budynku kotłowni w byłym Gospodarstwie Rolnym w Medyce
więcej>>


ODDZIAŁ TERENOWY W BYDGOSZCZY, kujawsko-pomorskie, radziejowski, Bytoń, Dąbrówka, 0,0725 ha

Cena:

24 000.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.0725 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: brak

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo kujawsko-pomorskie, powiat radziejowski, gmina Bytoń, obręb Dąbrówka, nr działki: 262/36 o pow. ewid. 0,0725. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0725 w tym w użytkach rolnych (0,0725 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr O;A;WL1R/00020554/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
więcej>>


 Najnowsze - Rolne

OT Olsztyn, woj. warmińsko€“mazurskie, gmina Dźwierzuty, obręb Dąbrowa, dz. 131

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 0.5500 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, trwały użytek zielony, nieużytkowana, w nieobowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona na cele rolne. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Dźwierzuty działka przeznaczona jest pod tereny ekologicznej produkcji rolnej. Działka usytuowana we wsi Dąbrowa w odległości około 1 km od wjazdu z drogi krajowej 57, po jej zachodniej stronie, dojazd do nieruchomości drogami gminnymi, wjazd na działkę z drogi gminnej ( dz. nr 127).
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko€“mazurskie, gmina Dźwierzuty, obręb Łupowo, dz. 42

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 0.6800 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, trwały użytek zielony, nieużytkowana, w nieobowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona na cele rolne. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Dźwierzuty działka przeznaczona jest pod tereny ekologicznej produkcji rolnej. Działka usytuowana jest w Łupowo Kolonia w odległości około 700 m w kierunku zachodnim od drogi powiatowej przebiegającej przez wieś Łupowo. Dojazd do nieruchomości wydzieloną droga gminną
więcej>>


ODDZIAŁ TERENOWY W WARSZAWIE, mazowieckie, wyszkowski, Rząśnik, Rogóźno, 0,0274 ha

Cena:

3 600.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.0274 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2016-06-15

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat wyszkowski, gmina Rząśnik, obręb Rogóźno, nr działki: 214/4 w udziale 1/3 o pow. ewid. 0,0822. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0274 w tym w użytkach rolnych (0,0822 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OS1W/00023613/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
więcej>>


Najnowsze wiadomości

Perspektywy rozwoju polskiej wsi

W dniu 20 maja 2016 roku w siedzibie Zespołu Szkół Technicznych w Mroczkowie Gościnnym odbyła się konferencja nt. „Polska Wieś, Polska Ziemia – zmiany prawne i perspektywy rozwoju". Aktywnym jej uczestnikiem była Agencja Nieruchomości Rolnych OT Warszawa Filia w Łodzi, którą reprezentował Janusz Ciesielski, Zastępca Dyrektora.

O uprawie ziemniaka w Pawłowicach

W dniach 9-11 maja br. w Pałacu w Pawłowicach odbyła się IX Konferencja Naukowa „Ziemniak spożywczy i przemysłowy oraz jego przetwarzanie". Uczestniczył w niej Oddział Terenowy Agencji Nieruchomości Rolnych we Wrocławiu.

CBA potwierdza nieprawidłowości

Ustalenia audytu dokonanego w Agencji Nieruchomości Rolnych przez nowe kierownictwo dotyczące przetargów na sprzedaż i dzierżawę państwowych gruntów w przeszłości wykazały szereg nieprawidłowości. Te ustalenia zostały potwierdzone w komunikacie Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Umowa partnerska pomiędzy stadninami

W poniedziałek 9 maja br. w siedzibie ANR w Warszawie zawarto umowę partnerską w celu organizacji i przeprowadzenia Aukcji „Pride of Poland" pomiędzy Stadniną Koni Janów Podlaski Sp. z o.o., a Stadniną Koni Michałów Sp. z o.o. oraz Małopolską Hodowlą Roślin Sp. z o.o. Agencję reprezentował Wiceprezes Karol Tylenda.

Konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne" nabiera tempa

Zakończył się pierwszy etap XIV edycji Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne". W kategorii gospodarstw rolnych o zwycięstwo ubiegać się będzie 5 spółek. Patronat nad tą imprezą objął Prezydent RP Andrzej Duda.

70 mln zł do państwowej kasy

W piątek 29 kwietnia br. Agencja Nieruchomości Rolnych przekazała do państwowej kasy 70 mln zł.

Aukcja Pride of Poland niezagrożona

Aukcję koni arabskich Pride of Poland będzie organizować Stadnina Koni w Janowie Podlaskim we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi – zapowiedziało w piątek podczas konferencji prasowej kierownictwo Agencji Nieruchomości Rolnych.

ANR na targach Agrotechnika

W dniach 23–24 kwietnia 2016 r. w Bratoszewicach odbyły się XXIV Targi Rolne Agrotechnika. Filia Agencji Nieruchomości Rolnych w Łodzi brała udział w tym corocznym wydarzeniu skierowanym do rolników. Targi odwiedziło ok. 20 tys. osób.

Agencja wspiera rozwój sportowy młodzieży

W dniu 8 kwietnia br. Oddział Terenowy Agencji Nieruchomości Rolnych we Wrocławiu przekazał nieodpłatnie działkę o powierzchni 0,5 ha na rzecz dolnośląskiej gminy Ciepłowody. Powstanie tam boisko sportowe dla okolicznej młodzieży.

XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

W tym roku, po raz czternasty, odbędzie się konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne" organizowany przez Agencję Nieruchomości Rolnych w kategorii zakładów rolnych oraz przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w kategorii gospodarstw indywidualnych.

 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker