Dane kontaktowe ANR OT Szczecin


Oddział Terenowy z siedzibą w Szczecinie, obejmuje swoim zasięgiem terytorialnym województwo zachodniopomorskie.

Dane kontaktowe do kierownictwa oraz poszczególnych komórek organizacyjnych Oddziału

Agencja Nieruchomości Rolnych
Oddział Terenowy w Szczecinie

71-615 Szczecin, ul. Matejki 6 b
tel. (91) 81-44-200 fax (91) 81-44-222
e-mail: szczecin@anr.gov.pl

Dotychczasowe numery telefonów nie ulegają zmianie.

 

Dyrektor Oddziału
Robert Zborowski
tel. (91) 81-44-200
e-mail:
szczecin@anr.gov.pl

 

z-ca Dyrektora
Krzysztof Fidosz
tel. (91) 81-44-205
e-mail:
kfidosz@anr.gov.pl

 

z-ca Dyrektora
Andrzej Matyjaszek
tel. (91) 81-44-210
e-mail:
szczecin@anr.gov.pl

 

Główna Księgowa
Jarosława Witkowska
tel. (91) 81-44-203
e-mail:
jwitkowska@anr.gov.pl


Sekcja Organizacyjno-Prawna
Kierownik: Klaudia Czarnecka
tel. (91) 81-44-206
e-mail:kczarnecka@anr.gov.pl

 

Sekcja Gospodarowania Zasobem
Kierownik: Jan Chruściński
tel. (91) 81-44-219
e-mail: jchruscinski@anr.gov.pl


Sekcja Finansowo-Księgowa
Kierownik: Dorota Skrzypska
tel. (91) 81-44-201
e-mail:
dskrzypska@anr.gov.pl


Sekcja Windykacji
Kierownik: Jarosław Staszak
tel. (91) 81-44-204
e-mail:
jstaszak@anr.gov.pl


Sekcja Ewidencji i Analiz
Kierownik: Janusz Lasota
tel. (91) 81 44 207
e-mail:
jlasota@anr.gov.pl

 

Oddziały terenowe/Filie

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker