O AGENCJI

 

Informacje o Agencji Nieruchomości Rolnych

 

Kierownictwo

« Powrót

Prezes Agencji Nieruchomości Rolnych

Funkcję Prezesa Agencji Nieruchomości Rolnych pełni od 14 czerwca 2017 roku.

Karierę zawodową rozpoczęła w 1992 roku w branży rolno-spożywczej w Zakładach Przemysłu Owocowo-Warzywnego należących do Grupy AGROS FORTUNA. Uczestniczyła w projektach z zakresu restrukturyzacji finansowej i łączenia spółek Grupy.

W latach 2002–2014 była zatrudniona w PKP S.A., gdzie pełniła funkcję Zastępcy Dyrektora w Pionie Finansów i Rachunkowości. Była odpowiedzialna za przepływy pieniężne, ekspert w negocjacjach z bankami w zakresie restrukturyzacji zadłużenia oraz emisjach obligacji, optymalizacji organizacyjnej i centralizacji.

Od roku 2014 do 2015 pełniła funkcję Kontrolera Finansowego, Dyrektora Finansowego w spółce SuperDrob S.A. Odpowiadała za opracowanie koncepcji biznesowej funkcjonowania Grupy SuperDrob jako holdingu.

W 2016 roku związała się z Agencją  Rynku Rolnego, gdzie była zatrudniona na stanowisku Dyrektora Biura Finansowo-Księgowego, Głównego Księgowego.

Wykładowca akademicki w Wyższej Szkole Finansów i Ubezpieczeń, autorka kilku publikacji z dziedziny innowacyjności, ekspert w Narodowym Programie Foresight „Polska 2020”. Członek rad nadzorczych.

W 1992 r. ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydział Nauk Ekonomicznych. Tytuł doktora nauk ekonomicznych uzyskała w Polskiej Akademii Nauk, w Instytucie Nauk Ekonomicznych.
 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker