Ramka IFrame Ramka IFrame
Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Ceny ziemi w PLN za hektar na przestrzeni lat 2010 - 2014

 

Przydatne linki 

 

  

 

minrolarimrarr

 

 Katalog nieruchomości inwestycyjnych 

 

 
 
 

 

 
 
 

Najpopularniejsze tagi

 

UWAGA

Agencja Nieruchomości Rolnych informuje, że od 1 kwietnia 2015 roku, siedziba Biura Prezesa mieści się pod nowym adresem:

Ul. Inflancka 4,
00-189 Warszawa.

Dotychczasowe numery telefonów i faksów nie ulegają zmianie

Oferta nieruchomości

Najnowsze - Inwestycyjne

OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Barciany, obręb Bobrowo, dz. 168/1, 168/2

Cena:

77 526.00 zł
Powierzchnia (w ha): 1.5500 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2015-09-28

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w sąsiedztwie zabudowy wsi Bobrowo. Dostęp do nieruchomości drogą powiatową Barciany-Mołtajny. Działki porośnięte trawą, a w obniżeniu terenowym trzciną. Teren działek ogrodzony drutem kolczastym. Kształt rozłogu foremny, rzeźba terenu ze spadkiem w kierunku południowym do drogi. Nieruchomość nieuzbrojona w urządzenia infrastruktury technicznej. Sąsiedztwo stanowią grunty rolne i zabudowa siedliskowa. Obiekty administracyjne, handlowe i użyteczności publicznej znajdują się w Barcianach ok. 6 km.
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Kętrzyn, obręb Biedaszki, dz. 72/1

Cena:

122 787.00 zł
Powierzchnia (w ha): 1.0000 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2015-09-28

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona na południowym skraju miejscowości Biedaszki Małe. Dostęp do nieruchomości drogą gminną, gruntową. Od strony wschodniej styka się jednym narożnikiem z drogą powiatową asfaltową. Grunty stanowią ściernisko po skoszonym zbożu, część porośnięta jest chwastami. Kształt działki foremny zbliżony do trójkąta, rzeźba terenu skonfigurowana ze spadkiem w kierunku wschodnim. Sąsiedztwo stanowią grunty rolne, las i obiekty przemysłowe. Obiekty administracyjne, handlowe i użyteczności publicznej znajdują się w Kętrzynie ok. 3 km.
więcej>>


ANR OT Olsztyn, woj. warmińsko-€“mazurskie, gmina Iłowo-Osada, obręb Sochy, dz. 124/5

Cena:

31 350.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.5000 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2015-09-22

W obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Iłowo-Osada działka nr 124/5 położona w obrębie Sochy posiada przeznaczenie w części jako€“ €žzabudowa mieszkaniowa letniskowa€, w części jako€“ €žtereny upraw polowych€. W obrębie działki znajduje się stanowisko archeologiczne oznaczone w Planie symbolem A-2/36-60. Część działki przeznaczona jest pod poszerzenie istniejącej drogi oznaczonej w Planie symbolem 013KLgm. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Iłowo-Osada ww. nieruchomość znajduje się na terenach o dominującej funkcji mieszkaniowej.
więcej>>


 Najnowsze - Rolne

OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Barciany, obręb Modgarby, dz. 76/2

Cena:

2 970.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.1100 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2015-09-28

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy wsi Modgarby. Dostęp do nieruchomości drogą brukową, powiatową Skandawa-Krymławki. Działka porośnięta trawą. Kształt działki foremny, rzeźba terenu lekko urozmaicona ze skarpą przy rzece Liwna. Sąsiedztwo stanowią grunty rolne, rzeka i zabudowa siedliskowa. Obiekty administracyjne, handlowe i użyteczności publicznej znajdują się w Barcianach ok. 9 km.
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Barciany, obręb Suchawa, dz. 107/2

Cena:

3 789.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.1500 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2015-09-28

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona ok. 0,5 km na północ od zabudowy zagrodowej miejscowości Suchawa. Dostęp do nieruchomości drogą gminną, gruntową. Działka porośnięta trawą. Kształt nieruchomości foremny, rzeźba terenu płaska. Sąsiedztwo stanowią grunty rolne. Obiekty administracyjne, handlowe i użyteczności publicznej znajdują się w Barcianach ok. 6 km.
więcej>>


ANR OT Olsztyn, woj. warmińsko€“-mazurskie, gmina Janowo, obręb Wichrowiec, dz. 167/2

Cena:

54 060.00 zł
Powierzchnia (w ha): 2.3700 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2015-09-22

W chwili obecnej działka nr 167/2 obrębu Wichrowiec nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Natomiast w obowiązującym aktualnie €žStudium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Janowo€ ww. nieruchomość położona jest w strefie potencjalnych warunków rozwoju funkcji jako€“ rolnictwa ekologicznego (głównie na trwałych użytkach zielonych), gospodarki leśnej i dolesień, agroturystyki. W planie zagospodarowania przestrzennego gminy Janowo obowiązującym do dnia 31.12.2002r. działka przeznaczona była do użytkowania rolniczego.
więcej>>


Najnowsze wiadomości

Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne rozstrzygnięty

Pomorsko-Mazurska Hodowla Ziemniaka Sp. z o.o. została laureatem 13. edycji konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne w kategorii zakładów rolnych. Uroczyste jego podsumowanie konkursu odbędzie się 18 września 2015 roku podczas AGRO SHOW w Bednarach.

Historyczna transakcja w ANR

Oddział Terenowy ANR we Wrocławiu sprzedał teren w Bielanach Wrocławskich za 75 milionów złotych.

Festiwal koni arabskich Al Khalediah

W dniach 21-22 sierpnia br. w Nowych Wrońskach pod Płońskiem odbyła się II edycja międzynarodowego pokazu koni arabskich Al Khalediah European Arabian Horse Festival. Konie z państwowych stadnin w Janowie Podlaskim i Michałowie zdominowały czempionaty.

Aktualna oferta ANR na Festiwalu

W dniach od 21 do 23 sierpnia br. odbył się III Światowy Festiwal Wikliny i Plecionkarstwa w Nowym Tomyślu połączony z Jarmarkiem Chmielno-Wikliniarskim i Dożynkami Gminnymi.

Rekordowa aukcja w Janowe Podlaskim

W dniach 14-16 sierpnia br. odbyły się w Janowie Podlaskim DNI KONIA ARABSKIEGO. Tradycyjnie najważniejszym jej punktem była aukcja Pride of Poland, która w tym roku pobiła wszelkie rekordy: za 1 milion 400 tysięcy euro sprzedano klacz Pepita ze Stadniny Koni w Janowie Podlaskim, a licytacja wszystkich wystawionych koni zamknęła się kwotą prawie 4 milionów euro.

Spotkajmy się w Janowie Podlaskim!

Tradycyjnie w połowie sierpnia w Stadninie Koni w Janowie Podlaskim odbędą się Dni Konia Arabskiego – święto dla hodowców, miłośników i kupców koni arabskich czystej krwi hodowanych w Polsce i znanych na całym świecie. Agencja Nieruchomości Rolnych jest gospodarzem tej trzydniowej imprezy (14-16 sierpnia).

Agencja przekazała 200 mln złotych

W czwartek, 30 lipca br. Agencja Nieruchomości Rolnych przekazała do państwowej kasy 200 mln zł, z tego 100 mln zł do budżetu państwa oraz 100 mln zł do Funduszu Rekompensacyjnego z którego wypłacane są rekompensaty dla Zabużan.

Czempionat koni zimnokrwistych w Kętrzynie

W dniach 18-19 lipca br. w Stadzie Ogierów w Kętrzynie należącym do Stadniny Koni „Nowe Jankowice" sp. z o.o. odbył się XIV Czempionat Koni Zimnokrwistych, II Specjalistyczna Wystawa Koni Ardeńskich, Sokólskich i Sztumskich oraz XIX Pokazy Konne.

Kiermas Warmiński z ofertą nieruchomości

W ostatni weekend 4 lipca br. odbył się VIII Warmiński Kiermas Tradycji, Dialogu i Zabawy w Bałdach w gminie Purdy. W imprezie wziął udział Oddział Terenowy w Olsztynie Agencji Nieruchomości Rolnych.

ANR na Targach w Minikowie

W dniach 4–5 lipca 2015 r. w Minikowie odbyły się XXXVIII Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH oraz XVI Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych.

 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker