Ramka IFrame Ramka IFrame
Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Ceny ziemi w PLN za hektar na przestrzeni lat 2010 - 2014

 

Przydatne linki 

 

  

 

minrolarimrarr

 

 Katalog nieruchomości inwestycyjnych 

 

 
 
 

 

 
 
 

Najpopularniejsze tagi

 

UWAGA

Agencja Nieruchomości Rolnych informuje, że od 1 kwietnia 2015 roku, siedziba Biura Prezesa mieści się pod nowym adresem:

Ul. Inflancka 4,
00-189 Warszawa.

Dotychczasowe numery telefonów i faksów nie ulegają zmianie

Oferta nieruchomości

Najnowsze - Inwestycyjne

ANR OT Olsztyn, woj. warmińsko€“-mazurskie, gmina Działdowo, obręb Jankowice, dz. 38

Cena:

42 024.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.8000 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2015-08-25

W obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Działdowo nieruchomość położona w obrębie Jankowice oznaczona jako działka nr 38 posiada przeznaczenie M1€“ tereny zabudowy mieszkaniowej€“ zabudowa zagrodowa, M2€“ tereny zabudowy mieszkaniowej€“ zabudowa jednorodzinna, R€“ tereny rolne. W obowiązującym studium w/w działka zlokalizowana jest w strefie 8SUR€“ strefa o umiarkowanym rozwoju z enklawami rozwoju osadnictwa.
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Jedwabno, obręb Jedwabno, dz. 284/4

Cena:

14 500.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.1645 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2015-08-25

Dla powyższej działki jest brak miejscowego planu, studium przeznacza na tereny osadnicze wielofunkcyjne. Nieruchomość położona jest w zwartej zabudowie wsi Jedwabno. Sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkalna jednorodzinna i grunty rolne, bez drogi dojazdowej.
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Morąg, obręb Złotna, dz. 269/4

Cena:

8 200.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.1900 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2015-08-26

W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Morąg działka znajduje się w postulowanej strefie zainwestowania oznaczonej symbolem MUW-strefa wielofunkcyjna.
więcej>>


 Najnowsze - Rolne

ANR OT Olsztyn, woj. warmińsko-€“mazurskie, gmina Kozłowo, obręb Sławka Mała, dz. 95

Cena:

21 000.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.4700 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2015-08-24

Nieruchomość w planie zagospodarowania przestrzennego gminy, który utracił moc 31.12.2003r. oznaczona jako działka nr 95 obrębu Sławka Mała stanowiła tereny roli, a w aktualnym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego stanowi obszary rozwoju zabudowy o funkcji mieszkaniowej z usługami ETAP I.
więcej>>


ANR OT Olsztyn, woj. warmińsko€“-mazurskie, gmina Janowiec Kościelny, obręb Szczepkowo Borowe, dz. 417

Cena:

4 700.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.2800 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2015-08-25

Nieruchomość w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy, który obowiązywał do 31.12.2003r. oznaczona jako działka nr 417 obrębu Szczepkowo Borowe położona jest w strefie oznaczonej jako €žtereny rolne€“ poza terenami wyznaczonymi na cele zainwestowania, wodami otwartymi i lasami€. Natomiast w obowiązującym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Janowiec Kościelny nieruchomość położona jest w strefie A€“ rolniczej przestrzeni produkcyjnej na glebach słabych, z osadnictwem rozproszonym, obejmującej północną i północno-wschodnią część gminy, na obszarze: O2€“ obszary rolnictwa ekstensywnego produkcji na glebach słabych o ekologicznym i ograniczonym charakterze produkcji o przeważającym hodowlanym kierunku produkcji.
więcej>>


ANR OT Olsztyn, woj. warmińsko-€“mazurskie, gmina Kozłowo, obręb Pielgrzymowo, dz. 75/1

Cena:

34 500.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.6600 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2015-08-24

nieruchomość w planie zagospodarowania przestrzennego gminy, który utracił moc 31.12.2003r. oznaczona jako działka nr 75/1 obrębu Pielgrzymowo stanowiła strefę zabudowy mieszkaniowo - usługowej, a w aktualnym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego stanowi obszary rozwoju zabudowy o funkcji mieszkaniowej z usługami ETAP I.
więcej>>


Najnowsze wiadomości

Agencja przekazała 200 mln złotych

W czwartek, 30 lipca br. Agencja Nieruchomości Rolnych przekazała do państwowej kasy 200 mln zł, z tego 100 mln zł do budżetu państwa oraz 100 mln zł do Funduszu Rekompensacyjnego z którego wypłacane są rekompensaty dla Zabużan.

Czempionat koni zimnokrwistych w Kętrzynie

W dniach 18-19 lipca br. w Stadzie Ogierów w Kętrzynie należącym do Stadniny Koni „Nowe Jankowice" sp. z o.o. odbył się XIV Czempionat Koni Zimnokrwistych, II Specjalistyczna Wystawa Koni Ardeńskich, Sokólskich i Sztumskich oraz XIX Pokazy Konne.

Kiermas Warmiński z ofertą nieruchomości

W ostatni weekend 4 lipca br. odbył się VIII Warmiński Kiermas Tradycji, Dialogu i Zabawy w Bałdach w gminie Purdy. W imprezie wziął udział Oddział Terenowy w Olsztynie Agencji Nieruchomości Rolnych.

ANR na Targach w Minikowie

W dniach 4–5 lipca 2015 r. w Minikowie odbyły się XXXVIII Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH oraz XVI Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych.

Atrakcje w Stadzie Ogierów Książ

Ważna wiadomość dla wszystkich miłośników koni. W lipcu w Stadzie Ogierów Książ odbędą się aż trzy duże imprezy: XI Krajowy Czempionat Młodzieży Koni Rasy Śląskiej, III Międzynarodowym Konkursie Powożenia oraz kurs powożenia dla początkujących, które poprowadzi Bartłomiej Kwiatek.

Zawody jeździeckie w Morawie

W dniach 24-28 czerwca w Morawie pod Strzegomiem odbyła się XIII edycja Strzegom Horse Trias, podczas której zostały rozegrane, m.in. zawody z cyklu Pucharu Narodów we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego. To najbardziej prestiżowa seria rozgrywek Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej, a Agencja Nieruchomości Rolnych była jednym z jej partnerów.

Nowa inwestycja w Nagradowicach

30 czerwca br. odbyło się uroczyste otwarcie nowoczesnego Magazynu Zbożowo-Nasiennego w Oddziale Produkcyjno-Nasiennym w Nagradowicach, należącego do Poznańskiej Hodowli Roślin Sp. z o.o. w Tulcach, nad którą nadzór właścicielski sprawuje Agencja Nieruchomości Rolnych. Nowy magazyn umożliwi zachowanie najwyższej jakości materiału siewnego, na każdym etapie jego przechowywania.

Ponad 600 mln złotych do budżetu

We wtorek 30 czerwca br. Agencja Nieruchomości Rolnych przekazała do budżetu państwa 602,4 mln zł. Łącznie suma wpłat Agencji do budżetu państwa za rok 2014 wyniosła 2.103,4 mln zł.

Mistrzostwa Polski w Michałowie

W ostatni weekend (13-14 czerwca) w Stadninie Koni w Michałowie (woj. świętokrzyskie) po raz pierwszy odbyły się VII Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich Czystej Krwi.

Rusza XIV edycja Programu Stypendiów Pomostowych

1 lipca 2015 r. rozpoczyna się nabór kandydatów ubiegających się o stypendia dla studentów I roku pochodzących z rodzin byłych pracowników państwowych przedsiębiorstw gospodarki rolnej. Termin składania wniosków upływa 17 sierpnia.

 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker