Ramka IFrame Ramka IFrame
Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Ceny ziemi w PLN za hektar na przestrzeni lat 2010 - 2014

 

Przydatne linki 

 

  

 

minrolarimrarr

 

 Katalog nieruchomości inwestycyjnych 

 

 
 
 

 

 
 
 

Najpopularniejsze tagi

 

UWAGA

Agencja Nieruchomości Rolnych informuje, że od 1 kwietnia 2015 roku, siedziba Biura Prezesa mieści się pod nowym adresem:

Ul. Inflancka 4,
00-189 Warszawa.

Dotychczasowe numery telefonów i faksów nie ulegają zmianie

Oferta nieruchomości

Najnowsze - Inwestycyjne

Filia Koszalin - woj. zachodniopomorskie, miasto Białogard, obrębu 08 m. Białogard, o powierzchni 0,1071 ha.

Cena:

48 400.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.1071 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2015-10-27

W planie zagospodarowania przestrzennego miasta Białogard zatwierdzonym Uchwałą Rady Miejskiej Białogardu Nr XLVII/396/06 z dnia 27 października 2006r. działka znajduje się w podstrefie funkcjonalno-przestrzennej E8 pod symbolem 12MN i przeznaczona jest pod teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
więcej>>


Filia Koszalin - woj. zachodniopomorskie, miasto Białogard, obrębu 08 m. Białogard, o powierzchni 0,1079 ha.

Cena:

48 200.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.1079 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2015-10-26

W planie zagospodarowania przestrzennego miasta Białogard zatwierdzonym Uchwałą Rady Miejskiej Białogardu Nr XLVII/396/06 z dnia 27 października 2006r. działka znajduje się w podstrefie funkcjonalno-przestrzennej E8 pod symbolem 13MN i przeznaczona jest pod teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
więcej>>


Filia Koszalin - woj. zachodniopomorskie, miasto Białogard, 08 m. Białogard, o powierzchni 0,1354 ha.

Cena:

56 800.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.1354 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2015-10-26

W planie zagospodarowania przestrzennego miasta Białogard zatwierdzonym Uchwałą Rady Miejskiej Białogardu Nr XLVII/396/06 z dnia 27 października 2006r. działka znajduje się w podstrefie funkcjonalno-przestrzennej E8 pod symbolem 12MN i przeznaczona jest pod teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
więcej>>


 Najnowsze - Rolne

Najnowsze wiadomości

Posiedzenie Rady Społecznej

W poniedziałek 5 października br. w siedzibie ANR w Warszawie odbyło się kolejne posiedzenie Rady Społecznej. Podczas spotkania omówiono m.in. zagadnienia związane z tegoroczną suszą oraz zmianami procedur i zasad sprzedaży oraz wydzierżawiania gruntów Skarbu Państwa w związku z wejściem w życie od 1 stycznia 2016 roku znowelizowanej ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego.

Forum rolnicze w Bydgoszczy

W dniu 2 października 2015 r. w Bydgoszczy odbyło się II Forum Rolnicze Gazety Pomorskiej, w którym udział wzięli m.in. szefowie resortu rolnictwa i agencji rolnych. Partnerem forum był Oddział Terenowy ANR w Bydgoszczy.

Remont budynków mieszkalnych w Zatorach

W czwartek 1 października br. dokonano uroczystego odbioru prac remontowych dwóch budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, położonych w miejscowości Zatory.

Plusy i minusy inwestowania w Polsce

W dniach 28-29 września br. w Warszawie odbyła się kolejna edycja Property Forum. Jest to największe spotkanie dotyczące przyszłości rynku nieruchomości komercyjnych. Ze strony Agencji Nieruchomości Rolnych w wydarzeniu brał udział Tomasz Ciodyk, dyrektor Zespołu Gospodarowania Zasobem ANR.

Sukces polskiej hodowli

W dniach 25-27 września br. w Akwizgranie (Aachen) w Albert-Vahle-Halle odbył się XXXIII Puchar Narodów będący jednym z najbardziej prestiżowych pokazów na świecie. Podobnie jak w ubiegłym roku obie nagrody główne przyznawane zbiorowo drużynom narodowym zdobyła Polska.

Forum Ekologiczne w Kołobrzegu

W dniach 16–18 września 2015 r. w Kołobrzegu, odbyło się II Międzynarodowe Forum Ekologiczne zorganizowane przez Polską Fundację Ekologiczną we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Na forum obecny był również OT ANR w Szczecinie.

Agencja podczas Polagry

W poniedziałek 21 września br. w Poznaniu podczas trwających MTP Polagra odbyło się specjalne seminarium dla delegacji Królestwa Arabii Saudyjskiej, której przewodniczył minister rolnictwa.

Agro Show w Bednarach

W dniach 18–21 września br. w Bednarach koło Poznania już po raz 17 odbyła się Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2015 – największa impreza plenerowa tego typu w Europie. Zgromadziła ona ok. 800 wystawców, w tym prawie 100 z zagranicy, a odwiedziło ją ponad 150 tysięcy rolników.

Dodatkowa szansa dla stypendystów

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości w Łodzi ogłosiła dodatkowy nabór kandydatów ubiegających się o stypendia dla studentów I roku pochodzących z rodzin popegeerowskich. Stypendium wynosi 5 tys. zł i będzie wypłacane w 10 miesięcznych ratach.

Dożynki Prezydenckie w Spale

W niedzielę 13 września br. odbyły się uroczyste Dożynki Prezydenckie w Spale. Po raz pierwszy w roli gospodarza wystąpił Andrzej Duda, Prezydent RP.

 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker