Ramka IFrame Ramka IFrame
Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Ceny ziemi w PLN za hektar na przestrzeni lat 2009 - 2013

 

Przydatne linki 

 

 
 
  
 
 
 
 

Najpopularniejsze tagi

 

Oferta nieruchomości

Najnowsze - Inwestycyjne

Filia OT Zielona Góra, województwo lubuskie, powiat żarski, gmina Lipinki Łużyckie, obręb LIPINKI ŁUŻYCKIE - dz. nr 13/51 o pow. 0,4236 ha

Cena:

97 200.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.4236 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: brak

NIEZABUDOWANA NIERUCHOMOŚĆ położona - województwo lubuskie, powiat żarski, gmina Lipinki Łużyckie, obręb LIPINKI ŁUŻYCKIE - dz. nr 13/51 o pow. 0,4236 ha. Nieruchomość zlokalizowana jest w obrębie zabudowy miejscowości sąsiaduje z zabudową osiedla mieszkaniowego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod tereny zabudowy wielorodzinnej.
więcej>>


Filia Zielona Góra, woj. lubuskie, pow. zielonogórski, gm. Świdnica, obręb PIASKI działka nr 171/1

Cena:

35 500.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.52 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2014-09-22

Nieruchomość nie posiada aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. Jednocześnie z nadesłanej informacji wynika, że nieruchomość zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej i usług towarzyszących. Gmina nie planuje i nie przystąpiła do zmiany planu zagospodarowania przestrzennego i zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla w/w działki, nie złożono wniosku i nie wydano decyzji lokalizacyjnej dla w/w nieruchomości. Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.
więcej>>


ODDZIAŁ TERENOWY W WARSZAWIE FILIA W ŁODZI, łódzkie, pabianicki, Ksawerów, Ksawerów, 0.0197 ha

Cena:

19 600.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.0197 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2014-09-26

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat pabianicki, gmina Ksawerów, obręb Ksawerów, nr działki: 1452/32 o pow. ewid. 0.0197. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0197 w tym w użytkach rolnych (0.0116 o symbolu R, 0.0081 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LD1P/0000/6989/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
więcej>>


 Najnowsze - Rolne

F.Suwałki,warmińsko-mazurskie, węgorzewski, Pozezdrze, Kuty, 34

Cena:

30 000.00 zł
Powierzchnia (w ha): 2.1700 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2014-09-24

Treść ogłoszenia w załączniku poniżej.
więcej>>


Filia Zielona Góra, woj. lubuskie, pow. zielonogórski, gm. Świdnica, obręb KOŹLA działka nr 160

Cena:

24 100.00 zł
Powierzchnia (w ha): 1.03 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2014-09-29

Nieruchomość nie posiada aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. Jednocześnie z nadesłanej informacji uzyskanej z Urzędu Gminy Świdnica wynika, że nieruchomości zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego stanowi teren użytków rolnych. Gmina nie planuje i nie przystąpiła do zmiany planu zagospodarowania przestrzennego i zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla w/w działki, nie złożono wniosku i nie wydano decyzji lokalizacyjnej dla w/w nieruchomości Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej.
więcej>>


Filia Zielona Góra, woj. lubuskie, pow. zielonogórski, gm. Świdnica, obręb LETNICA działka nr 61

Cena:

8 800.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.61 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2014-09-29

Nieruchomość nie posiada aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. Jednocześnie z nadesłanej informacji uzyskanej z Urzędu Gminy Świdnica wynika, że nieruchomości zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego stanowi teren użytków rolnych. Gmina nie planuje i nie przystąpiła do zmiany planu zagospodarowania przestrzennego i zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla w/w działki, nie złożono wniosku i nie wydano decyzji lokalizacyjnej dla w/w nieruchomości. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej.
więcej>>


Najnowsze wiadomości

Agencja na targach bydła

W dniach 29-31 sierpnia br. w Centrum Wystawowo-Szkoleniowym Sielinko koło Poznania odbyła się I Krajowa Wystawa Bydła Mięsnego zorganizowana z okazji obchodów 20-lecia Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego.

Zaprzęgowe Mistrzostwa Europy w Książu

Stado Ogierów w Książu w dniach 21-24 sierpnia br. stało się europejską stolicą powożenia – było ono gospodarzem Mistrzostw Europy Młodzieży w Powożeniu, Mistrzostw Polski Zaprzęgów Jednokonnych oraz Międzynarodowych Zawodów w Powożeniu CAI3*.

Agencja na targach Roltechnika

W weekend 23-24 sierpnia br. w Wilkowicach koło Leszna odbyła się VIII Wystawa Rolnicza Roltechnika oraz XIII Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka.

Dni Konia Arabskiego 2014

W dniach 15-17 sierpnia br. w Stadninie Koni w Janowie Podlaskim odbyły się Dni Konia Arabskiego, na które złożyły się XXXVI Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi i XLV Aukcja Pride of Poland. Na aukcji sprzedano 24 klacze za ponad 2 mln euro.

V Międzynarodowy Festiwal Filmów Historycznych i Wojskowych

Zaproszenie na V Międzynarodowy Festiwal Filmów Historycznych i Wojskowych.

Agencja zaprasza do Janowa Podlaskiego

W dniach 15-17 sierpnia br. w Janowie Podlaskim po raz kolejny odbędą się Dni Konia Arabskiego. Jak co roku złożą się na nie Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi i międzynarodowa Aukcja Pride of Poland. Ponadto po zakończeniu Dni Konia Arabskiego odbędzie się Aukcja Letnia, a 3 najważniejsze polskie stadniny prowadzące hodowlę koni arabskich czystej krwi – w Janowie Podlaskim, Michałowie oraz w Białce – będą otwarte dla zwiedzających. Tradycyjnie Dni Konia Arabskiego swoim patronatem objął Prezydent RP Bronisław Komorowski.

Ostatnie dni naboru na stypendia pomostowe

Już w poniedziałek 18 sierpnia br. zakończy się okres składania wniosków on-line o stypendia pomostowe. Tego dnia o godzinie 16:00 formularze zgłoszeniowe dostępne na stronie www.stypendia-pomostowe.pl przestaną być aktywne. Wydrukowany wniosek wraz z niezbędnymi załącznikami studenci muszą przekazać do odpowiedniego OT ANR najpóźniej do dnia 22 sierpnia br.

Bezpieczne gospodarstwa rolne wybrane

Stadnina Koni Krasne została laureatem 12. edycji konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne w kategorii zakładów rolnych. Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 19 września br. podczas 16. Międzynarodowej Wystawy Rolniczej Agro Show w Bednarach.

Stabilizacja cen gruntów rolnych

Średnia cena gruntów rolnych sprzedanych przez ANR w II kwartale 2014 r. wyniosła 23 589 zł za 1 ha i była niższa o 577 zł, czyli o 2,4%, od odnotowanej w I kwartale br., ale była wyższa o 2281 zł, tj. o 10,7%, od średniej uzyskanej w II kwartale ub. r.

ANR wspiera rozwój Dolnego Śląska

Przez 2 tygodnie, w dniach 15-31 lipca br., na ulicy Świdnickiej we Wrocławiu Oddział Terenowy Agencji Nieruchomości Rolnych we Wrocławiu prezentował na wystawie plenerowej „Wspieramy rozwój Dolnego Śląska" swój wkład w zmiany w regionie.

 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker