Ramka IFrame Ramka IFrame
Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Ceny ziemi w PLN za hektar na przestrzeni lat 2010 - 2014

 

Przydatne linki 

 

  

 

minrolarimrarr

 

 Katalog nieruchomości inwestycyjnych 

 

 
 
 

 

 
 
 

Najpopularniejsze tagi

 

UWAGA

Agencja Nieruchomości Rolnych informuje, że od 1 kwietnia 2015 roku, siedziba Biura Prezesa mieści się pod nowym adresem:

Ul. Inflancka 4,
00-189 Warszawa.

Dotychczasowe numery telefonów i faksów nie ulegają zmianie

Oferta nieruchomości

Najnowsze - Inwestycyjne

OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Kętrzyn, obręb Nakomiady, dz. 157/10, 157/11

Cena:

7 600.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.0529 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2015-10-28

Nieruchomość położona jest w centrum zabudowy miejscowości Nakomiady, za pierwszą linią zabudowy, w sąsiedztwie zabudowy zagrodowej oraz pól uprawnych. Działki nr 157/10, 157/11 tworzą całość o nieregularnym kształcie. Oddzielnie działka nr 157/10 o regularnym kształcie prostokątnym, zaś nr 157/11 o nieregularnym kształcie. Teren działki nr 157/10 częściowo zagospodarowany przez właściciela działki sąsiedniej i użytkowana -wykoszona trawa z pojedynczymi owocowymi drzewami, a w drugiej części za ogrodzeniem niezagospodarowana porośnięta chwastami i krzakami. Działka z niewielkim spadkiem terenu w kierunku południowym. Teren działki nr 157/11 nieużytkowany porośnięty chwastami i krzakami. Porośnięta dodatkowo kilkoma drzewami owocowymi oraz na części granicy z działką nr 157/12 żywopłotem. Działka z niewielkim spadkiem terenu w kierunku południowym. Działki nie uzbrojone w urządzenia infrastruktury technicznej lecz w zasięgu sieci wodociągowej i energetycznej.
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Srokowo, obręb Wysoka Góra, dz. 10/4

Cena:

26 400.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.8487 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2015-10-28

Nieruchomość położona jest przy drodze gruntowej gminnej. Rzeźba terenu lekko pofałdowana ze spadkiem w kierunku południowym. Nieruchomość o regularnym kształcie zbliżonym do trapezu. Działka rolna zabudowana na małym fragmencie częścią budynku mieszkalnego o pow. 14,7 m2 , jeden pokój, do którego nie ma wejścia z zewnątrz budynku, zamurowane oraz w części północnej znajdują się pozostałości po stodole i fragmenty piwnicy zasypane gruzem. Na działce posadowiony jest transformator na słupie rozkracznym i nad działką przechodzi linia NN ze słupami na działce. Na działce rosną drzewa liściaste: klony, jesiony i dęby. Część budowlana nieruchomości położona jest na terenie uzbrojonym w sieć elektryczną i wodną. Obiekty administracyjne, handlowe i użyteczności publicznej znajdują się w Srokowie ok. 4 km i od miasta powiatowego Kętrzyn około 24 km.
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Korsze, obręb Glitajny, udz. w dz. 14/4 i w 14/107

Cena:

25 110.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.0156 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2015-10-28

Nieruchomość lokalowa położona jest w budynku mieszkalnym wielorodzinnym (nr inw. 11-165/G), zlokalizowanym na terenie zabudowy miejscowości Glitajny. Miejscowość Glitajny jest położona przy samej granicy administracyjnej miasta Korsze. Odległość od centrum Korsz wynosi około 2 km. Odległość od miasta powiatowego Kętrzyn wynosi około 25 km. Nieruchomość sąsiaduje z terenami zabudowy mieszkaniowej wsi (mieszkalno-gospodarczą) z drogą wojewódzką i z drogami gminnymi. Lokal mieszkalny zlokalizowany jest na poddaszu. Składa się z: 1 pokoju, kuchni i korytarza. Lokal od lat jest nieużytkowany. Jego stan techniczny, poziom wykończenia oraz wyposażenie w instalacje techniczne-słaby. Lokal wyposażony w instalacje : energii elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, CO-brak, jeden piec kaflowy w pokoju, CW-brak. Boks gospodarczy w budynku gospodarczym (nr inw. 28-182/G), w złym stanie technicznym.
więcej>>


 Najnowsze - Rolne

OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gm. Rozogi, obręb Dąbrowy, dz. 1440

Cena:

14 000.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.5500 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2015-10-23

Nieruchomość rolna, odłogowana, z dostępem do drogi publicznej, brak planu, w Studium- tereny produkcji rolnej.
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gm. Rozogi, obręb Dąbrowy, dz. 2507

Cena:

900.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.0100 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2015-10-23

Nieruchomość gruntowa, nieużytkowana, z dostępem do drogi publicznej, brak planu, w Studium- tereny produkcji rolnej.
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Kętrzyn, obręb Smokowo, udz. 241/10000 w dz. 6/23

Cena:

1 890.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.0437 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2015-10-28

Nieruchomość położona jest w miejscowości Smokowo położonej w odległości około 5 km od miasta powiatowego Kętrzyn. Nieruchomość położona jest w otoczeniu zabudowy wsi Smokowo oraz otoczeniu terenów rolnych. Część działki-wykupiona jako udziały w nieruchomości-stanowi teren ogródków przydomowych, zabudowanej jednym małym budynkiem gospodarczym. Kształt działki regularny, wielokątny. Dojazd do nieruchomości prowadzi drogą utwardzoną płytami betonowymi i następnie drogą gruntową.
więcej>>


Najnowsze wiadomości

Remont budynków mieszkalnych w Zatorach

W czwartek 1 października br. dokonano uroczystego odbioru prac remontowych dwóch budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, położonych w miejscowości Zatory.

Plusy i minusy inwestowania w Polsce

W dniach 28-29 września br. w Warszawie odbyła się kolejna edycja Property Forum. Jest to największe spotkanie dotyczące przyszłości rynku nieruchomości komercyjnych. Ze strony Agencji Nieruchomości Rolnych w wydarzeniu brał udział Tomasz Ciodyk, dyrektor Zespołu Gospodarowania Zasobem ANR.

Sukces polskiej hodowli

W dniach 25-27 września br. w Akwizgranie (Aachen) w Albert-Vahle-Halle odbył się XXXIII Puchar Narodów będący jednym z najbardziej prestiżowych pokazów na świecie. Podobnie jak w ubiegłym roku obie nagrody główne przyznawane zbiorowo drużynom narodowym zdobyła Polska.

Forum Ekologiczne w Kołobrzegu

W dniach 16–18 września 2015 r. w Kołobrzegu, odbyło się II Międzynarodowe Forum Ekologiczne zorganizowane przez Polską Fundację Ekologiczną we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Na forum obecny był również OT ANR w Szczecinie.

Agencja podczas Polagry

W poniedziałek 21 września br. w Poznaniu podczas trwających MTP Polagra odbyło się specjalne seminarium dla delegacji Królestwa Arabii Saudyjskiej, której przewodniczył minister rolnictwa.

Agro Show w Bednarach

W dniach 18–21 września br. w Bednarach koło Poznania już po raz 17 odbyła się Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2015 – największa impreza plenerowa tego typu w Europie. Zgromadziła ona ok. 800 wystawców, w tym prawie 100 z zagranicy, a odwiedziło ją ponad 150 tysięcy rolników.

Dodatkowa szansa dla stypendystów

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości w Łodzi ogłosiła dodatkowy nabór kandydatów ubiegających się o stypendia dla studentów I roku pochodzących z rodzin popegeerowskich. Stypendium wynosi 5 tys. zł i będzie wypłacane w 10 miesięcznych ratach.

Dożynki Prezydenckie w Spale

W niedzielę 13 września br. odbyły się uroczyste Dożynki Prezydenckie w Spale. Po raz pierwszy w roli gospodarza wystąpił Andrzej Duda, Prezydent RP.

Sportowe Mistrzostwa Europy w Janowie Podlaskim

W dniach 10-13 września br. w Stadninie Koni w Janowie Podlaskim rozegrano XII Sportowe Mistrzostwa Europy Koni Arabskich Czystej Krwi. W konkursach – na 70. koniach – startowali jeźdźcy reprezentujący 10 krajów.

Janów Podlaski górą w Pradze

W weekend 5-6 września br. podczas pokazu Prague InterCup 2015 konie janowskiej hodowli zdobyły dwa srebrne i trzy brązowe medale, a Janów Podlaski wróci do kraju z tytułem Najlepszego Hodowcy.

 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker