Ramka IFrame Ramka IFrame
Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Ceny ziemi w PLN za hektar na przestrzeni lat 2009 - 2013

 

Przydatne linki 

 

 
 
  
 
 
 
 

Najpopularniejsze tagi

 

Oferta nieruchomości

Najnowsze - Inwestycyjne

OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Dąbrówno, obręb Jagodziny, dz. 183

Cena:

91 050.00 zł
Powierzchnia (w ha): 4.81 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: brak

Rzeźba terenu zróżnicowana: od płaskiej do miejscami pagórkowatej, kształt działki nieforemny. Sąsiedztwo stanowią grunty rolne i leśne.
więcej>>


SZGZ Mikołów, śląskie, pszczyński, Miedźna, Wola

Cena:

78 400.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.2390 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2014-12-09

Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz jednorodzinnej zagrodowej. Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej.
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Dąbrówno, obręb Elgnowo, dz. 204

Cena:

46 100.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.35 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: brak

Rzeźba terenu lekko falista, kształt działki zbliżony do foremnego. Sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkalno €“ gospodarcza. Nieruchomość zabudowana budynkiem gospodarczym o pow. 44,3 m2 wolnostojącym, jednokondygnacyjnym, z niewielkim poddaszem, niepodpiwniczony.
więcej>>


 Najnowsze - Rolne

ANR OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Nidzica, obręb Dobrzyń, dz. 57/2

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 1.49 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Nieruchomość oznaczona jako działka nr 57/2 obrębu Dobrzyń położona jest na terenie nie objętym obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W obowiązującym do 31.12.2003r. planie zagospodarowania przestrzennego gminy Nidzica działka znajdowała się na terenie o przeznaczeniu rolnym. W obowiązującym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Nidzica działka znajduje się na obszarze strefy 3 pierścienia osadniczego okołomiejskiego€“ dominuje polityka dopełnień.
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Dąbrówno, obręb Stare Miasto, dz. 193

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 0.56 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Kształt nieruchomości foremny, rzeźba terenu lekko falista. Sąsiedztwo stanowią: od strony południowej i zachodniej €“ tereny zabudowy mieszkalno-gospodarczej, z pozostałych stron-grunty rolne. Sąsiednie tereny zabudowane wyposażone są w sieci: elektryczną, wodociągową i kanalizacyjną.
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Dąbrówno, obręb Stare Miasto, dz. 5/11

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 57.79 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

ANR OT w Olsztynie, nieruchomość położona w woj. warmińsko-mazurskim, gmina Dąbrówno, obręb Stare Miasto, działka nr 5/11, powierzchnia 57,79 ha. Nieruchomość niezabudowana.
więcej>>


Najnowsze wiadomości

Wzrost cen gruntów rolnych w III kw. 2014

Średnia cena gruntów rolnych w III kwartale 2014 r. wyniosła 24 670 zł za 1 ha. Oznacza to, że w odniesieniu do II kwartału 2014 roku nastąpił wzrost średniej ceny o 1081 zł tj. 4,6%, natomiast porównując III kwartał bieżącego roku do III kwartału roku ubiegłego, to obserwujemy wzrost ceny o 2714 zł tj. o 12,4%.

Stypendia pomostowe wręczone

W piątek 14 listopada br., na Zamku Królewskim odbyła się uroczysta inauguracja XIII edycji Programu Stypendiów Pomostowych pod honorowym patronatem Anny Komorowskiej, Małżonki Prezydenta RP. Agencję Nieruchomości Rolnych reprezentował Wojciech Zbrożek, Wiceprezes Agencji.

Wsparcie Agencji dla lokalnych samorządów

Oddział OT ANR we Wrocławiu przekazał nieodpłatnie kilka nieruchomości na rzecz dolnośląskich samorządów. Powstaną na nich obiekty poprawiające jakość życia społeczności lokalnych

Promocja nieruchomości na wrocławskim stadionie

2 listopada br. OT ANR we Wrocławiu zaprezentował na meczu Śląsk Wrocław-Lech Poznań na Stadionie Miejskim we Wrocławiu ofertę nieruchomości inwestycyjnych i zabytkowych pałaców.

Zakończono drugi etap budowy szpitala

Dnia 6 listopada br. odbyło się uroczyste spotkanie, na którym zostały podsumowane prace związane z budową Szpitala Wojewódzkiego na wrocławskich Stabłowicach.

309 mln zł do państwowej kasy

W czwartek 30 października br. Agencja Nieruchomości Rolnych przekazała do budżetu państwa i na Fundusz Rekompensacyjny 309 mln złotych.

20-lecie ARiMR

W środę 29 października br. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyła się konferencja z okazji 20-lecia powstania Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz 10-lecia wdrażania w Polsce Wspólnej Polityki Rolnej UE.

Mistrzostwa świata w zaprzęgach

W dniach 25-28 września br. w Izsák na Węgrzech odbyły się Mistrzostwa Świata w Powożeniu Zaprzęgami Jednokonnymi. Wzięli w nich udział zawodnicy reprezentujący spółki strategiczne Agencji Nieruchomości Rolnych.

Olsztyńska oferta terenów inwestycyjnych

Targi POLEKO, KOMTECHNIKA, GMINA oraz SALON INVESTFIELD to imprezy wystawiennicze Międzynarodowych Targów Poznańskich, które odbyły się w dniach 14-17 października br. Uczestniczył w nich olsztyński oddział terenowy ANR, który zaprezentował atrakcyjne oferty nieruchomości inwestycyjnych.

Forum Rolnicze w Toruniu

25 października br. odbyło się Forum Rolnicze Gazety Pomorskiej, którego partnerem był Oddział Terenowy Agencji Nieruchomości Rolnych w Bydgoszczy. Partnerem strategicznym był Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego a współorganizatorem Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie.

 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker