Ramka IFrame Ramka IFrame
Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Ceny ziemi w PLN za hektar na przestrzeni lat 2009 - 2013

 

Przydatne linki 

 

 
 
  
 
 
 
 

Najpopularniejsze tagi

 

Oferta nieruchomości

Najnowsze - Inwestycyjne

OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Morąg, obręb Słonecznik, dz. 400

Cena:

1 053 900.00 zł
Powierzchnia (w ha): 7.3200 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2014-10-14

Nieruchomość położona bezpośrednio nad jeziorem Bartężek połączonym poprzez Kanał Bartnicki z jeziorem Ruda Woda-które wchodzi w skład systemu wodnego Kanału Elbląskiego. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Morąg działka znajduje się w postulowanej strefie zainwestowania oznaczonej R-rekreacyjna. Długość linii brzegowej jeziora wynosi ok. 250 m.
więcej>>


Filia OT Zielona Góra, województwo lubuskie, powiat żarski, gmina Lipinki Łużyckie, obręb LIPINKI ŁUŻYCKIE - dz. nr 13/51 o pow. 0,4236 ha

Cena:

97 200.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.4236 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2014-10-17

NIEZABUDOWANA NIERUCHOMOŚĆ położona - województwo lubuskie, powiat żarski, gmina Lipinki Łużyckie, obręb LIPINKI ŁUŻYCKIE - dz. nr 13/51 o pow. 0,4236 ha. Nieruchomość zlokalizowana jest w obrębie zabudowy miejscowości sąsiaduje z zabudową osiedla mieszkaniowego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod tereny zabudowy wielorodzinnej.
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Kozłowo, obręb Kozłowo, dz. 252/67

Cena:

1 800.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.0021 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2014-10-09

W obowiązującym do dnia 31.12.2003 roku planie zagospodarowania przestrzennego, działka nr 252/67 obrębu Kozłowo stanowiła tereny transportu i komunikacji. Zgodnie z ustaleniami studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Kozłowo, działka stanowi obszary rozwoju zabudowy o funkcji mieszkaniowej z usługami-ETAP I.
więcej>>


 Najnowsze - Rolne

Filia OT Zielona Góra, województwo lubuskie, powiat żagański, gmina Gozdnica, obręb 1 miasta GOZDNICA - dz. 58, 61 o łącznej pow. 3,3860 ha

Cena:

67 300.00 zł
Powierzchnia (w ha): 3.3860 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2014-10-17

NIERUCHOMOŚĆ NIEZABUDOWANA - położona na obszarze, dla którego obowiązujący miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje rolnicze wykorzystanie z dopuszczeniem upraw ogrodniczych, urządzenia placów gier i zabaw.
więcej>>


Filia OT Zielona Góra, województwo lubuskie, powiat żagański, gmina Gozdnica, obręb 1 miasta GOZDNICA - dz. 45, 49, 53 o łącznej pow. 2,0938 a

Cena:

42 200.00 zł
Powierzchnia (w ha): 2.0938 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2014-10-17

NIERUCHOMOŚĆ NIEZABUDOWANA - położona na obszarze, dla którego obowiązujący miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje rolnicze wykorzystanie z dopuszczeniem upraw ogrodniczych, urządzenia placów gier i zabaw.
więcej>>


Filia Suwałki, woj. warmińsko-mazurskie, pow. węgorzewski, gm. Pozezdrze, ob. Gębałka, 119/15

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 16.9148 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2014-10-21

Treść ogłoszenia w załączniku poniżej.
więcej>>


Najnowsze wiadomości

Agencja wspiera archeologię

W poniedziałek 15 września br. Oddział Terenowy Agencji Nieruchomości Rolnych w Bydgoszczy przekazał nieodpłatnie na rzecz województwa kujawsko-pomorskiego nieruchomość o powierzchni 10,12 ha w Biskupinie.

Inwestycja na Dolnym Śląsku

W środę 10 września br. w Oddziale Terenowym Agencji Nieruchomości Rolnych we Wrocławiu rozstrzygnięty został przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej w Zabrodziu. Na działce o powierzchni ponad 5 ha powstanie zabudowa jednorodzinna.

Janów Podlaski tryumfuje w Pradze

W weekend 6-7 września br. w stolicy Czech odbył się międzynarodowy pokaz koni arabskich czystej krwi Prague Intercup, w trakcie którego 6 medali i tytułów czempiońskich przypadło w udziale polskiej hodowli, w tym aż 5 przyznano koniom wyhodowanym w Stadninie Koni w Janowie Podlaskim.

ANR na Dożynkach Województwa Mazowieckiego

W niedzielę 7 września br. w Staroźrebach w powiecie płockim odbyły się Dożynki Województwa Mazowieckiego i Diecezji Płockiej. Na święcie plonów nie zabrakło przedstawicieli Agencji Nieruchomości Rolnych.

Agencja na targach bydła

W dniach 29-31 sierpnia br. w Centrum Wystawowo-Szkoleniowym Sielinko koło Poznania odbyła się I Krajowa Wystawa Bydła Mięsnego zorganizowana z okazji obchodów 20-lecia Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego.

Zaprzęgowe Mistrzostwa Europy w Książu

Stado Ogierów w Książu w dniach 21-24 sierpnia br. stało się europejską stolicą powożenia – było ono gospodarzem Mistrzostw Europy Młodzieży w Powożeniu, Mistrzostw Polski Zaprzęgów Jednokonnych oraz Międzynarodowych Zawodów w Powożeniu CAI3*.

Agencja na Festiwalu dell'Arte

W niedzielę 24 sierpnia br. zakończyła się kolejna edycja Festiwalu dell'Arte organizowanego w Pałacu w Wojanowie przez Fundację Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej. Głównym celem działalności Fundacji jest ochrona zabytkowych zespołów pałacowych i promocja Kotliny Jeleniogórskiej.

Festiwal Tajemnic na Zamku Książ

W dniach 15-17 sierpnia br. na Zamku Książ odbył się II Dolnośląski Festiwal Tajemnic. Podczas tej imprezy Oddział Terenowy ANR we Wrocławiu promował zabytkowe pałace i folwarki oraz nieruchomości inwestycyjne zlokalizowane na Dolnym Śląsku.

Agencja na targach Roltechnika

W weekend 23-24 sierpnia br. w Wilkowicach koło Leszna odbyła się VIII Wystawa Rolnicza Roltechnika oraz XIII Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka.

Dni Konia Arabskiego 2014

W dniach 15-17 sierpnia br. w Stadninie Koni w Janowie Podlaskim odbyły się Dni Konia Arabskiego, na które złożyły się XXXVI Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi i XLV Aukcja Pride of Poland. Na aukcji sprzedano 24 klacze za ponad 2 mln euro.

 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker