Ramka IFrame Ramka IFrame
Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Ceny ziemi w PLN za hektar na przestrzeni lat 2009 - 2013

 

Przydatne linki 

 

minrolarimrarr

 

 Katalog nieruchomości inwestycyjnych 

 

 
 
 

 

 
 
 

Najpopularniejsze tagi

 

UWAGA

Agencja Nieruchomości Rolnych informuje, że od 1 kwietnia 2015 roku, siedziba Biura Prezesa mieści się pod nowym adresem:

Ul. Inflancka 4,
00-189 Warszawa.

Dotychczasowe numery telefonów i faksów nie ulegają zmianie

Oferta nieruchomości

Najnowsze - Inwestycyjne

OT Rzeszów - woj. podkarpackie, pow. bieszczadzki , gm. Ustrzyki Dolne, obr. Moczary €“ łącz. pow. 6,3468 ha

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 6.3468 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2015-05-13

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 5 nieruchomości nierolnych, niezabudowanych. Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej.
więcej>>


OT Rzeszów - woj. podkarpackie, pow. sanocki, gm. ZARSZYN, obr. PIELNIA - pow. OK. 0,2775 ha

Cena:

2 390.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.2775 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2015-05-13

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż udz. 1/4 w nieruchomości rolnej, niezabudowanej. Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej.
więcej>>


OT Warszawa, woj. łódzkie, pow. łowicki, gm. Bielawy, obręb Waliszew, pow. 4,7964 ha

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 4.7964 ha
Typ działki: zabytek
Data przetargu: 2015-05-15

Przedmiotem dzierzawy jest nieruchomość zabudowana pn. zespół dworsko - parkowy w Psarach. Na terenie nieruchomości znajduje się budynek dworu z ok. 1892 r. o powierzchni ok. 747 m2, kubatura 4388 m3, park oraz stawy. Zespół dworsko-parkowy został wpisany do rejestru zabytków: - dwór z końca XIX w pod nr. 602A decyzją z dnia 28.07.1983 r. - park założony ok. 1898 r. wg projektu Waleriana Kronenberga pod nr 276 decyzją z dnia 16.09.1978 r. Pełna treść ogłoszenia w załączniku
więcej>>


 Najnowsze - Rolne

OT Rzeszów - woj. podkarpackie, pow. brzozowski, gm. Nozdrzec, obr. Wesoła - pow. 0,08 ha

Cena:

480.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.08 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2015-05-13

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej. Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej.
więcej>>


OT Rzeszów - woj. podkarpackie, pow. Brzozowski , gm. Dydnia, obr. Grabówka €“ łącz. pow. 2,14 ha

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 2.14 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2015-05-13

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 7 odrębnych nieruchomości rolnych, niezabudowanych. Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej.
więcej>>


OT Rzeszów - woj. podkarpackie, pow. Brzozowski , gm. Dydnia, obr. WYDRNA - łącz. pow. 6,43 ha

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 6.43 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2015-05-13

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 19 odrębnych nieruchomości rolnych, niezabudowanych. Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej.
więcej>>


Najnowsze wiadomości

Pałac w Samborowicach sprzedany

17 kwietnia br. Pałac w Samborowicach zyskał nowego właściciela. OT ANR we Wrocławiu sprzedał obiekt za 520 tys. zł. Budynek zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania można przeznaczyć na hotel.

Zjazd ESSA i Pokazy w Sierakowie

W dniach od 22 do 24 kwietnia br., w Stadzie Ogierów Sieraków, należącego do Przedsiębiorstwa Rolniczo-Hodowlanego GAŁOPOL, odbędzie się Konferencja oraz Walny Zjazd Europejskiego Stowarzyszenia Stadnin Państwowych ESSA – European State Studs Association. Agencja Nieruchomości Rolnych sprawuje nadzór właścicielski nad PR-H Gałopol.

Agencja na forum inwestycji przemysłowych

W środę, 15 kwietnia br. w siedzibie Business Centre Club w Warszawie odbyło się I Ogólnopolskie Forum Inwestycji Przemysłowych. Wzięła w nim udział Agencja Nieruchomości Rolnych, która przedstawiła swoją ofertę terenów inwestycyjnych.

ANR na Kongresie Rolnictwa w Łodzi

W poniedziałek 13 kwietnia br. w Łodzi obyła się, pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, X Regionalna Konferencja z cyklu Polski Kongres Rolnictwa 2015. Uczestniczyli w niej przedstawiciele samorządu, rolnicy, przedsiębiorcy z branży rolno-spożywczej oraz instytucji rolniczych. Agencję reprezentował Wojciech Pomajda, Dyrektor Filii ANR w Łodzi.

ANR Filia w Łodzi na Targach Nieruchomości

W dniach 11-12 kwietnia br. w Łodzi na terenach Atlas Arena odbyły się Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz. Uczestniczyła w nich Filia ANR w Łodzi.

Złota Kaczka wręczona

27 marca br. w Studiu TVP Szczecin odbył się finał XXIV edycji konkursu „Dziennikarz Roku 2014". Został nim Bogdan Twardochleb z Kuriera Szczecińskiego.

Podsumowanie współpracy w Pogorzelicy

26 marca br. w Pogorzelicy odbyło się spotkanie rolników zrzeszonych w Zachodniopomorskiej Izbie Rolniczej. Okazją do spotkania była kończąca się w maju kadencja obecnych władz ZIR.

Wiosenne Targi Nieruchomości i Inwestycji

W ostatnich dniach marca br. w hali Azoty Arena w Szczecinie odbyły się XXV Targi Nieruchomości i Inwestycji oraz Targi Wyposażenia Wnętrz. Swoją ofertę zaprezentowało ponad 70. wystawców, a wśród nich Oddział Terenowy ANR w Szczecinie.

Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

W tym roku, po raz trzynasty, odbędzie się krajowy konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne" organizowany w dwóch kategoriach: zakładów rolnych przez Agencję Nieruchomości Rolnych oraz gospodarstw indywidualnych przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Sukces Targów AGROTECH

W dniach 27-29 marca br. w Kielcach odbyły się XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XV Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. To zdecydowanie największe targi rolnicze w halach w Polsce i najważniejsze wydarzenie w środowisku rolniczym.

 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker