Ramka IFrame Ramka IFrame
Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Ceny ziemi w PLN za hektar na przestrzeni lat 2010 - 2014

 

Przydatne linki 

 

  

 

minrolarimrarr

 

 Katalog nieruchomości inwestycyjnych 

 

 
 
 

 

 
 
 

Najpopularniejsze tagi

 

UWAGA

Agencja Nieruchomości Rolnych informuje, że od 1 kwietnia 2015 roku, siedziba Biura Prezesa mieści się pod nowym adresem:

Ul. Inflancka 4,
00-189 Warszawa.

Dotychczasowe numery telefonów i faksów nie ulegają zmianie

Oferta nieruchomości

Najnowsze - Inwestycyjne

OT Rzeszów - woj,podkarpackie,pow.bieszczadzki, gm. Ustrzyki Dolne, obręb Dźwiniacz Dolny - pow. 0,3077 ha.

Cena:

16 630.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.3077 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2015-08-12

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości, niezabudowanej. Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej.
więcej>>


OT Rzeszów - woj. podkarpackie, pow. sanocki, gm. SANOK, obr. Raczkowa - pow. 0,2356 ha

Cena:

16 130.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.26 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2015-08-12

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości nierolnej, niezabudowanej. Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej.
więcej>>


OT Rzeszów - woj. podkarpackie, pow. Brzozowski , gm. Dydnia, obr. Obarzym - pow. 0,36 ha

Cena:

9 650.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.36 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2015-08-12

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości nierolnej, niezabudowanej. Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej.
więcej>>


 Najnowsze - Rolne

OT Rzeszów - woj. podkarpackie, pow. sanocki, gm. Zagórz, obr.Kalnica - pow. 0,50 ha

Cena:

14 000.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.50 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2015-08-12

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej. Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej
więcej>>


OT Rzeszów - woj. podkarpackie, pow. brzozowski , gm. Domaradz, obr. Golcowa - pow. 1,29 ha

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 1.29 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2015-08-12

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 3 odrębne nieruchomości rolne, niezabudowane. Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej.
więcej>>


OT Rzeszów - woj. podkarpackie, pow. Brzozowski , gm. Dydnia, obr. Grabówka €“ łącz. pow. 1,73 ha

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 1.73 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2015-08-12

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 6 odrębnych nieruchomości rolnych, niezabudowanych. Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej.
więcej>>


Najnowsze wiadomości

Czempionat koni zimnokrwistych w Kętrzynie

W dniach 18-19 lipca br. w Stadzie Ogierów w Kętrzynie należącym do Stadniny Koni „Nowe Jankowice" sp. z o.o. odbył się XIV Czempionat Koni Zimnokrwistych, II Specjalistyczna Wystawa Koni Ardeńskich, Sokólskich i Sztumskich oraz XIX Pokazy Konne.

Kiermas Warmiński z ofertą nieruchomości

W ostatni weekend 4 lipca br. odbył się VIII Warmiński Kiermas Tradycji, Dialogu i Zabawy w Bałdach w gminie Purdy. W imprezie wziął udział Oddział Terenowy w Olsztynie Agencji Nieruchomości Rolnych.

ANR na Targach w Minikowie

W dniach 4–5 lipca 2015 r. w Minikowie odbyły się XXXVIII Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH oraz XVI Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych.

Atrakcje w Stadzie Ogierów Książ

Ważna wiadomość dla wszystkich miłośników koni. W lipcu w Stadzie Ogierów Książ odbędą się aż trzy duże imprezy: XI Krajowy Czempionat Młodzieży Koni Rasy Śląskiej, III Międzynarodowym Konkursie Powożenia oraz kurs powożenia dla początkujących, które poprowadzi Bartłomiej Kwiatek.

Zawody jeździeckie w Morawie

W dniach 24-28 czerwca w Morawie pod Strzegomiem odbyła się XIII edycja Strzegom Horse Trias, podczas której zostały rozegrane, m.in. zawody z cyklu Pucharu Narodów we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego. To najbardziej prestiżowa seria rozgrywek Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej, a Agencja Nieruchomości Rolnych była jednym z jej partnerów.

Nowa inwestycja w Nagradowicach

30 czerwca br. odbyło się uroczyste otwarcie nowoczesnego Magazynu Zbożowo-Nasiennego w Oddziale Produkcyjno-Nasiennym w Nagradowicach, należącego do Poznańskiej Hodowli Roślin Sp. z o.o. w Tulcach, nad którą nadzór właścicielski sprawuje Agencja Nieruchomości Rolnych. Nowy magazyn umożliwi zachowanie najwyższej jakości materiału siewnego, na każdym etapie jego przechowywania.

Ponad 600 mln złotych do budżetu

We wtorek 30 czerwca br. Agencja Nieruchomości Rolnych przekazała do budżetu państwa 602,4 mln zł. Łącznie suma wpłat Agencji do budżetu państwa za rok 2014 wyniosła 2.103,4 mln zł.

Mistrzostwa Polski w Michałowie

W ostatni weekend (13-14 czerwca) w Stadninie Koni w Michałowie (woj. świętokrzyskie) po raz pierwszy odbyły się VII Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich Czystej Krwi.

Rusza XIV edycja Programu Stypendiów Pomostowych

1 lipca 2015 r. rozpoczyna się nabór kandydatów ubiegających się o stypendia dla studentów I roku pochodzących z rodzin byłych pracowników państwowych przedsiębiorstw gospodarki rolnej. Termin składania wniosków upływa 17 sierpnia.

Oferta ANR na targach OPOLAGRA 2015

W dniach 12-14 czerwca br., w Kamieniu Śląskim odbyła się Wystawa Rolnicza OPOLAGRA 2015. Uczestniczył w niej Oddział Terenowy Agencji Nieruchomości Rolnych w Opolu.

 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker