Ramka IFrame Ramka IFrame
Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Ceny ziemi w PLN za hektar na przestrzeni lat 2009 - 2013

 

Przydatne linki 

 

 
 
  
 
 
 
 

Najpopularniejsze tagi

 

Oferta nieruchomości

Najnowsze - Inwestycyjne

Filia Zielona Góra, woj. lubuskie, pow. wschowski, gm. Sława obręb STARE STRĄCZE działki nr 423/1

Cena:

16 420.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.1454 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2014-10-10

Nieruchomość w planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Sława położona jest na terenie - RM/18- przeznaczenie podstawowe- tereny zabudowy zagrodowej z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej.
więcej>>


Wilkowo

Cena:

5 850.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.1199 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2014-10-09

Szczegóły oferty w załączniku.
więcej>>


Wilkowo

Cena:

5 250.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.1062 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2014-10-09

Szczegóły oferty w załączniku.
więcej>>


 Najnowsze - Rolne

OT Gorzów Wlkp., woj. Lubuskie, pow. Świebodzin, gm. Skąpe, obr. Skąpe, pow. 10,45 ha

Cena:

185 300.00 zł
Powierzchnia (w ha): 10.4500 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2014-10-10

Uwaga! Na działce znajdują się drzewa znacznej wartości. Dokumentacja geodezyjna zgodna z powszechną ewidencją gruntów, nie uwzględnia kosztów ustalenia granic nieruchomości. Nabywca w oparciu o otrzymane mapę i opis nieruchomości ustala granice na własny koszt. Wznowienie granic przez Agencję będzie możliwe na koszt nabywcy. Kupujący zobowiązany będzie do złożenia oświadczenia, że nie będzie występował z roszczeniami wobec Agencji w przypadku, gdyby na skutek dokonania przez geodetę wznowienia granic nieruchomości wykazano zmiany w stosunku do danych z ewidencji gruntów na dzień jej sprzedaży. Szczegóły w załączniku.
więcej>>


OT Gorzów Wlkp., woj. Lubuskie, pow. Świebodzin, gm. Skąpe, obr. Podła Góra, pow. 9,4078 ha

Cena:

148 650.00 zł
Powierzchnia (w ha): 9.4078 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2014-10-10

Szczegóły w załączniku.
więcej>>


OT Gorzów Wlkp., woj. Lubuskie, pow. Świebodzin, gm. Lubrza, obr. Mostki, pow. 0,52 ha

Cena:

15 900.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.52 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2014-10-10

Szczegóły w załączniku.
więcej>>


Najnowsze wiadomości

Agencja wspiera archeologię

W poniedziałek 15 września br. Oddział Terenowy Agencji Nieruchomości Rolnych w Bydgoszczy przekazał nieodpłatnie na rzecz województwa kujawsko-pomorskiego nieruchomość o powierzchni 10,12 ha w Biskupinie.

Inwestycja na Dolnym Śląsku

W środę 10 września br. w Oddziale Terenowym Agencji Nieruchomości Rolnych we Wrocławiu rozstrzygnięty został przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej w Zabrodziu. Na działce o powierzchni ponad 5 ha powstanie zabudowa jednorodzinna.

Janów Podlaski tryumfuje w Pradze

W weekend 6-7 września br. w stolicy Czech odbył się międzynarodowy pokaz koni arabskich czystej krwi Prague Intercup, w trakcie którego 6 medali i tytułów czempiońskich przypadło w udziale polskiej hodowli, w tym aż 5 przyznano koniom wyhodowanym w Stadninie Koni w Janowie Podlaskim.

ANR na Dożynkach Województwa Mazowieckiego

W niedzielę 7 września br. w Staroźrebach w powiecie płockim odbyły się Dożynki Województwa Mazowieckiego i Diecezji Płockiej. Na święcie plonów nie zabrakło przedstawicieli Agencji Nieruchomości Rolnych.

Agencja na targach bydła

W dniach 29-31 sierpnia br. w Centrum Wystawowo-Szkoleniowym Sielinko koło Poznania odbyła się I Krajowa Wystawa Bydła Mięsnego zorganizowana z okazji obchodów 20-lecia Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego.

Zaprzęgowe Mistrzostwa Europy w Książu

Stado Ogierów w Książu w dniach 21-24 sierpnia br. stało się europejską stolicą powożenia – było ono gospodarzem Mistrzostw Europy Młodzieży w Powożeniu, Mistrzostw Polski Zaprzęgów Jednokonnych oraz Międzynarodowych Zawodów w Powożeniu CAI3*.

Agencja na Festiwalu dell'Arte

W niedzielę 24 sierpnia br. zakończyła się kolejna edycja Festiwalu dell'Arte organizowanego w Pałacu w Wojanowie przez Fundację Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej. Głównym celem działalności Fundacji jest ochrona zabytkowych zespołów pałacowych i promocja Kotliny Jeleniogórskiej.

Festiwal Tajemnic na Zamku Książ

W dniach 15-17 sierpnia br. na Zamku Książ odbył się II Dolnośląski Festiwal Tajemnic. Podczas tej imprezy Oddział Terenowy ANR we Wrocławiu promował zabytkowe pałace i folwarki oraz nieruchomości inwestycyjne zlokalizowane na Dolnym Śląsku.

Agencja na targach Roltechnika

W weekend 23-24 sierpnia br. w Wilkowicach koło Leszna odbyła się VIII Wystawa Rolnicza Roltechnika oraz XIII Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka.

Dni Konia Arabskiego 2014

W dniach 15-17 sierpnia br. w Stadninie Koni w Janowie Podlaskim odbyły się Dni Konia Arabskiego, na które złożyły się XXXVI Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi i XLV Aukcja Pride of Poland. Na aukcji sprzedano 24 klacze za ponad 2 mln euro.

 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker