Ramka IFrame Ramka IFrame
Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Ceny ziemi w PLN za hektar na przestrzeni lat 2009 - 2013

 

Przydatne linki 

 

 
 
  
 
 
 
 

Najpopularniejsze tagi

 

Oferta nieruchomości

Najnowsze - Inwestycyjne

OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Kętrzyn, obręb Filipówka, dz. 80

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 23570 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: brak

Nieruchomość niezabudowana. W Studium przeznaczona na zabudowę zagrodową. Brak aktualnego planu.
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Kętrzyn, obręb Kruszewiec, dz. 62/7

Cena:

216 000.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.5274 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: brak

Nieruchomość niezabudowana. Brak aktualnego planu.
więcej>>


SZGZ Mikołów, śląskie, pszczyński, Miedźna, Wola

Cena:

276 000.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.5890 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2014-05-09

Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz jednorodzinnej i zagrodowej. Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej.
więcej>>


 Najnowsze - Rolne

ANR OT Olsztyn, woj. warmińsko€“-mazurskie, gmina Nidzica, obręb Kamionka, dz. 51

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 2.25 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2014-05-12

Działka oznaczona nr 51 obrębu Kamionka w aktualnym do dnia 31.12.2003 roku planie przestrzennego zagospodarowania gminy Nidzica znajdowała się na terenie o przeznaczeniu rolniczym. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy działka znajduje się na obszarze strefy 3 pierścienia osadniczego okołomiejskiego, który nie jest objęty prawnymi, terytorialnymi formami ochrony przyrody. Dominuje polityka wyrównawcza i modernizacyjna. Funkcja dominująca rolnicza, osadnicza, agroturystyczna i przetwórstwo niezagrażające rolnictwu. Zgodnie z oznaczeniami części graficznej studium, działka znajduje się na terenie rolnym.
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Kętrzyn, obręb Czerniki, dz. 26, 18 (u.6/8), 17/7 (u.6/8)

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 7.7025 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2014-05-09

Nieruchomość niezabudowana. W Studium przeznaczona na cele rolne. Gmina przystąpiła do sporządzenia mpzp-funkcje znane będą po zakończeniu prac.
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Miłomłyn, obręb Liwa, dz. 143

Cena:

45 100.00 zł
Powierzchnia (w ha): 1.96 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2014-05-13

Nieruchomość gruntowa położona jest przy drodze gruntowej gminnej trudno przejezdnej, w odległości około 2 km na zachód od zabudowy miejscowości Liwa , wśród gruntów rolnych o podobnym charakterze.
więcej>>


Najnowsze wiadomości

Olsztyńska oferta w Kielcach

W dniach 11–13 kwietnia br. w Kielcach odbyły się VI Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL. W tej największej specjalistycznej imprezie wystawienniczej w Polsce po raz pierwszy swoją ofertę zaprezentował Odział Terenowy ANR w Olsztynie.

Grunty nad jeziorami w ofercie targowej

Na początku kwietnia 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyły się 26 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda. Swoją ofertę zaprezentowało 400 wystawców, a wśród nich Oddział Terenowy ANR w Olsztynie.

Inwestycje przeciwpowodziowe

W dniu 11 kwietnia 2014 r. Oddział Terenowy Agencji Nieruchomości Rolnych w Gdańsku przekazał nieodpłatnie na rzecz Gminy Miejskiej Chojnice ponad 20 hektarów gruntów, o łącznej wartości prawie 2,5 miliona złotych.

Atrakcyjna oferta nieruchomości inwestycyjnych

W dniu 8 kwietnia 2014 r. Serwis Tereny Inwestycyjne Info zorganizował w Pałacu Lubomirskich w Warszawie I Ogólnopolską Konferencję pt. „Tereny Inwestycyjne w Polsce". W gronie uczestników znalazła się także Agencja Nieruchomości Rolnych reprezentowana przez Prezesa Leszka Świętochowskiego, która przedstawiła swoją ofertę gruntów inwestycyjnych.

Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

W tym roku, po raz dwunasty, odbędzie się Krajowy Konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne" organizowany w dwóch kategoriach: zakładów rolnych przez Agencję Nieruchomości Rolnych oraz gospodarstw indywidualnych przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Inwestycje budowlane we Wrocławiu

W piątek 4 kwietnia br. Oddział Terenowy ANR we Wrocławiu sprzedał działkę budowlaną o powierzchni 2,1485 ha przy ulicy Granicznej na wrocławskiej Fabrycznej za prawie 9,9 mln zł.

Spotkanie z rolnikami i organizacjami rolniczymi

W czwartek 3 kwietnia br. w siedzibie Domu Towarzystwa Kredytowego w Łodzi odbyło się spotkanie robocze z rolnikami i organizacjami rolniczymi zorganizowane przez Oddział Terenowy ANR w Warszawie – Filię w Łodzi pt. „Agencja Nieruchomości Rolnych Filia w Łodzi – perspektywy sprzedaży gruntów".

„Inwestycja 25-lecia" na gruntach Agencji

W połowie marca br. koncern Volkswagen podał informację o lokalizacji nowej fabryki samochodów dostawczych. Zostanie ona zbudowana na gruntach, które w większości stanowią Zasób Oddziału Terenowego Agencji Nieruchomości Rolnych w Poznaniu. Inwestycja ta określana jest inwestycją 25-lecia.

Inwestycje budowlane we Wrocławiu

W marcu br. Oddział Terenowy ANR we Wrocławiu sprzedał nieruchomości inwestycyjne o łącznej powierzchni prawie 0,6 ha na wrocławskich Krzykach za ponad 2,32 mln zł.

Agencja chroni przyrodę

We wtorek 18 marca br. Oddział Terenowy ANR we Wrocławiu przekazał w formie darowizny na rzecz Stowarzyszenia Ekologicznego „Eko-Unia" nieruchomości o łącznej powierzchni 24,1 ha w Miodarach w gminie Dobroszyce. Tereny te stanowią siedlisko zagrożonego motyla – czerwończyka fioletka.

 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker