Ramka IFrame Ramka IFrame
Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Ceny ziemi w PLN za hektar na przestrzeni lat 2009 - 2013

 

Przydatne linki 

 

 
 
  
 
 
 
 

Najpopularniejsze tagi

 

Oferta nieruchomości

Najnowsze - Inwestycyjne

OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Ostróda, obręb Kajkowo, dz. 330/70

Cena:

58 000.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.1012 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: brak

Nieruchomość gruntowa w działce nr 330/70 ma charakter budowlany. Kształt nieruchomości foremny. Rzeźba terenu płaska, z lekkim spadkiem w kierunku wschodnim. Położona jest wśród kompleksu działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową a jednorodzinną i wielorodzinną. Grunty w działce nr 330/70 oraz w działkach stanowiących udział 1/134 nie są wyposażone w urządzenia infrastruktury technicznej, natomiast tereny zabudowane, przyległe do obszaru, na którym zlokalizowana jest nieruchomość są uzbrojone w sieci: elektryczną, wodociągową, kanalizacji sanitarnej i gazową.
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Biskupiec, obręb Botowo, dz. 89/7

Cena:

556 240.00 zł
Powierzchnia (w ha): 23.9558 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: brak

Działka położona jest na kolonii około 1 km na południowy-zachód od zwartej zabudowy wsi Botowo. Kształt działki jest bardzo nieregularny-granice są wielokrotnie pozałamywane, dodatkowo w działkę wcina się siedlisko z drogą dojazdową. Nieruchomość położona jest na terenie pofałdowanym, miejscami z dużymi deniwelacjami terenu. Granice przylegają do dróg dojazdowych, kolonijnej zabudowy siedliskowej oraz przebiegają przez tereny rolne i leśne. Dojazd do nieruchomości jest mocno utrudniony poprzez nieurządzone drogi publiczne (działki nr 89/6, 92 i 78). Warunki przyrodnicze do prowadzenia produkcji rolnej są bardzo słabe. Niewielkie dwa fragmenty działki 89/7 leżą w granicach udokumentowanego złoża Rasząg
więcej>>


OT Gdańsk - woj. pomorskie, gm. Dębnica Kaszubska, obr. Dębnica Kaszubska

Cena:

46 350.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.1600 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: brak

Pełna treść wykazu w załączniku poniżej
więcej>>


 Najnowsze - Rolne

OT Rzeszów - woj. małopolskie, pow.bocheński , gm. Nowy Wiśnicz obr.Kobyle - pow.0.55 ha.

Cena:

8 700.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.55 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2014-12-11

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż nieruchomości rolnych niezabudowanych - przetarg 11.12.2014 godz.8:30 Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku.
więcej>>


OT Rzeszów - woj. małopolskie, pow.bocheński, gm.Bochnia , obr.Bogucice - pow.2.18 ha

Cena:

29 800.00 zł
Powierzchnia (w ha): 2.18 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2014-12-11

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż nieruchomości rolnych niezabudowanych - przetarg 11.12.2014 godz.9:45 Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku.
więcej>>


OT Rzeszów - woj. małopolskie, pow.brzeski, gm. Dębno , obr.Łoniowa o pow.2.11 ha

Cena:

27 750.00 zł
Powierzchnia (w ha): 2.11 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2014-12-11

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż nieruchomości rolnych niezabudowanych - przetarg 11.12.2014 godz.10:15 Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku.
więcej>>


Najnowsze wiadomości

Wzrost cen gruntów rolnych w III kw. 2014

Średnia cena gruntów rolnych w III kwartale 2014 r. wyniosła 24 670 zł za 1 ha. Oznacza to, że w odniesieniu do II kwartału 2014 roku nastąpił wzrost średniej ceny o 1081 zł tj. 4,6%, natomiast porównując III kwartał bieżącego roku do III kwartału roku ubiegłego, to obserwujemy wzrost ceny o 2714 zł tj. o 12,4%.

Stypendia pomostowe wręczone

W piątek 14 listopada br., na Zamku Królewskim odbyła się uroczysta inauguracja XIII edycji Programu Stypendiów Pomostowych pod honorowym patronatem Anny Komorowskiej, Małżonki Prezydenta RP. Agencję Nieruchomości Rolnych reprezentował Wojciech Zbrożek, Wiceprezes Agencji.

Wsparcie Agencji dla lokalnych samorządów

Oddział OT ANR we Wrocławiu przekazał nieodpłatnie kilka nieruchomości na rzecz dolnośląskich samorządów. Powstaną na nich obiekty poprawiające jakość życia społeczności lokalnych

Promocja nieruchomości na wrocławskim stadionie

2 listopada br. OT ANR we Wrocławiu zaprezentował na meczu Śląsk Wrocław-Lech Poznań na Stadionie Miejskim we Wrocławiu ofertę nieruchomości inwestycyjnych i zabytkowych pałaców.

Zakończono drugi etap budowy szpitala

Dnia 6 listopada br. odbyło się uroczyste spotkanie, na którym zostały podsumowane prace związane z budową Szpitala Wojewódzkiego na wrocławskich Stabłowicach.

309 mln zł do państwowej kasy

W czwartek 30 października br. Agencja Nieruchomości Rolnych przekazała do budżetu państwa i na Fundusz Rekompensacyjny 309 mln złotych.

20-lecie ARiMR

W środę 29 października br. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyła się konferencja z okazji 20-lecia powstania Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz 10-lecia wdrażania w Polsce Wspólnej Polityki Rolnej UE.

Mistrzostwa świata w zaprzęgach

W dniach 25-28 września br. w Izsák na Węgrzech odbyły się Mistrzostwa Świata w Powożeniu Zaprzęgami Jednokonnymi. Wzięli w nich udział zawodnicy reprezentujący spółki strategiczne Agencji Nieruchomości Rolnych.

Olsztyńska oferta terenów inwestycyjnych

Targi POLEKO, KOMTECHNIKA, GMINA oraz SALON INVESTFIELD to imprezy wystawiennicze Międzynarodowych Targów Poznańskich, które odbyły się w dniach 14-17 października br. Uczestniczył w nich olsztyński oddział terenowy ANR, który zaprezentował atrakcyjne oferty nieruchomości inwestycyjnych.

Forum Rolnicze w Toruniu

25 października br. odbyło się Forum Rolnicze Gazety Pomorskiej, którego partnerem był Oddział Terenowy Agencji Nieruchomości Rolnych w Bydgoszczy. Partnerem strategicznym był Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego a współorganizatorem Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie.

 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker